• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyrų kūno paslaptys: kokios jos?  4 

Autorius: balsas.lt
2010-03-17 18:00:00

Vyrų kūno paslaptys: kokios jos?
jupiterimages.com nuotr.
Kiekvienas gyvenimo žingsnis, išgyvenimas ar negalavimas yra „užrašytas“ vyro kūne. Taip galime sužinoti visą tiesą apie sekso partnerį, bendradarbį ar naują pažįstamą. Tereikia pažvelgti ir patyrinėti jo kūną. Netikite? Patikrinkite! Pateikiame 9 vyro kūno paslaptis.
 
Pasirodo, raumeningo kūno savininkas yra pilnas šilumos ir noro būti mylimas.
 
Vyrai, turintys ilgas kojas, yra jausmingi Don Žuanai, dievinantys flirtą. Tuo tarpu trumpakojai – agresyvūs mergišiai, linkę smurtauti!

Na, bet apie viską iš eilės... Štai 9 paslaptys, užrašytos vyro kūne.

Ūgis

Kuo aukštesnis, tuo labiau pasitiki savimi ir greičiau kyla karjeros laiptais. Panašu, kiekvieną papildomą centimetrą galima prilyginti didesnei pensijai. Vis dėlto yra ir minusų: toks gigantas linkęs pervertinti save.

Tuo tarpu žemesni vyrai, nors ir neiškovoja didelių pasiekimų darbe, nors kiekviena gyvenimo pergalė jiems kainuoja daug daugiau pastangų, yra charizmatiški bei turintys nuostabų humoro jausmą.

Pilvas
 
Plokščiapilviai vyrai atrodo puikiai, tačiau turi daug trūkumų.

Visų pirma, jie mėgsta būti dėmesio centre, nori jaustis pačiais mylimiausiais ir gerbiamiausiais. Antra, tokie vyrai nepasižymi dideliu intelektu ir yra užmaršūs. Trečia, jie labai išrankūs maistui.

Penis

Neprivalai vertinti dydžio ar storio – privalai atkreipti dėmesį į tai, kaip vyras... hmm, laiko jį kelnaitėse. Jeigu paprastai nešioja „jį“ dešinėje pusėje – yra individualistas. Iškart turime pabrėžti, kad vos 18 proc. vyrų pasižymi šiuo nuostabiu bruožu. Penio paguldymas kairiau, atskleidžia vyro tingulį ir menką įgalumą patenkinant moterį.

Pėdos

Užmesk akį į jo batų dydį ir... jau žinai viską apie jo ištikimybės laipsnį! Vyrai, kurių pėdos mažos, turi polinkį eiti į kairę, jie linkę flirtuoti. O jei didysis pirštas žiūri į viršų, turi reikalų su daug kalbančiu, bet mažai darančiu. Didelių pėdų savininkas yra ištikimas ir atsidavęs – gali juo pasitikėti.

Kakta

Gilios raukšlės kertančios vyro kaktą išduoda jo praeities rūpesčius, su kuriais jis kovojo. Šis vyrukas su griausminga praeitimi, jis turi polinkį į stresą. Taigi, jei esi ramaus būdo, geriau tokių vyrų vengti.
 
Akys

40 proc. moterų dievina mėlynakius vyrus, laiko juos seksualiais. Taip yra todėl, kad sutikti vyrą mėlynakį tikra retenybė! Tačiau, jei atvirai, akių spalva neturi didelės reikšmės – bet idealiausia būtų draugauti su vyru, kurio akių spalva tokia pati kaip tavo!

Smakras

Išraiškingas, tvirtų linijų vyriškas smakras išduoda didelę seksualinę potenciją. Jei draugausite su išraiškingo smakro savininku, turėsite gerą, bet nepastovų meilužį. Tuo tarpu įdubęs, neišraiškingas smakras priklauso vyrams, vertinantiems šeimą, žmonos šilumą bei vaikų klegesį.

Adomo obuolys

Moterims jis patrauklus. Ir ne veltui, nes Adomo obuolys yra vyriškos stiprybės simbolis. Kuo didesnis, tuo geresnės vyro galimybės lovoje. Apie gerą potenciją taipogi byloja žemas, gilus balsas – tokių vyrų pojūčiai yra ypatingai aštrūs. Jie išties sugeba pasirūpinti savo partnere!

Delnai

Vyrai su trumpais nykščiais ir ilgais bevardžiais pirštais turi daug testosterono. Jie yra vyriški, dievina sportą ir trokšta dominuoti santykiuose. Vienodo ilgio smilius ir bevardis rodo vyro protą.
 
 

 
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
vardas
2010-07-08 23:34:45
dar neskaiciau neregejau tokiu nesamoniu ant sito svieto...
Marty
2010-06-28 09:22:02
Klausykite, kas cia per nesamones? Kuo remiantis rasomos tokios blevyzgos? :D
MrSarkasmus
2010-06-28 01:01:44
Gal galima būtų gauti šaltinius, kuriais rėmiatės rašydama?