• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 madingų dalykų, kurie nervina vyrus  21 

Autorius: Pagal Charla.ru
2013-10-14 18:00:00

10 madingų dalykų, kurie nervina vyrus
Sudėtinga vienareikšmiškai atsakyti į klausimą, kam puošiasi moteris – ar dėl mylimojo, ar vis dėlto dėl savęs pačios. Bet, sutikite, dažnai situacija susiklosto taip, kad moteris į garderobą įtraukia vos vieną kitą dalykėlį, patinkantį jos mylimajam, o visa kita renkasi pasikliaudama savo stiliaus jausmu ir sekdama naujausiomis mados tendencijomis.

Galbūt kaip tik todėl apsipirkinėjimas su vidutiniu statistiniu vyru virsta drama su siaubo elementais: iškvosti iš jo vertingų patarimų neįmanoma, o sulaukti pagyrų – juo labiau.

O ar bandei kada iš tiesų įsiklausyti į vyrų nuomonę, kas jiems moterų rūbuose labiausiai nepatinka? Gali būti, kad atsakymai tave labai nustebintų.

Taigi kas labiausiai glumina vyruose išvydus madingą moterį?

Aladino stiliaus kelnės

Patogios, stilingos, originalios – jos vos atėję į madą rado daugybę gerbėjų. Tos, kurios nesiryžta šių keistų kelnių avėti gatvėje, mielai į jas įsmunka namuose arba renkasi ką nors panašaus jogos treniruotėms. O ką galvoja apie jas vyrai?

Dauguma – stebisi, kaip moterys, niekieno neverčiamos, šitaip drastiškai susigadina savo figūrą: kojų formos pro jų klostes neįžvelgsi, užpakalis padidėja iki nenusakomų gabaritų, ir tai, suprask, turėtų būti gražu...

Mobiliojo telefono pakabučiai

Kaip puiku, kad savo mobilųjį gali padaryti dar moteriškesnį, suteikti jam individualumo papuošdama dailiais pakabučiais su akutėmis ar be jų. Inicialai, mažos stilizuotos kuprinėlės, žaidimų kauliukai – dabar gali rinktis iš gausaus asortimento. Kas galėtų pagalvoti, kad šie mieli niekučiai gali ką nors erzinti?

Ir vis dėlto erzina. Ne vieną vyrą. Mat nors daugelis mačo ir nemano, kad moteris ir tokia smulki technika, kaip, antai, mobilusis telefonas, visiškai nesuderinami, bet užtai pats mobilusis ir moteriški papuošalai jam? Ko gero, tai šis tas panašaus, lyg bandytum automobilio ratlankius išdekoruoti Swarowski kristalais!

Kareiviški pečiai

Triumfuodami į madą grįžta trikampio silueto moteriški švarkai: praplatinti ties pečiais ir siauručiai ties klubais. Mums, moterims, atrodo, kad toks rūbas – ne tik stilingas, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi.

O ką apie tokį rūbą replikuoja vyrai? Ogi tai, kad juo apsirengusi net ir pati mieliausia būtybė virsta kažkokia androginiška atlete ar raumeningu kroviku. Nieko bendro su moteriškais kerais ir patrauklumu.

Batai „platformos“

Ar gali likti abejinga tokiai patogiai avalynei? Platforma puošia ir basutes su dirželiais, ir žieminius batus, vizualiai pailgina tavo kojas, suteikia ūgiui galbūt tą lemiamą pusę colio.

Vyrai tuo tarpu gal ir suvokia, kaip tai patogu, bet kadangi seksualiausia moters apavo dalis jiems – aukštas plonutis kulniukas, tai platformos, jo priešingybė, kaip tik ir sukelia priešingą reakciją.

Platus paltas ar pončo

Tokios stiliaus ikonos, kaip Sienna Miller, Victoria Beckham ir Keira Knightley noriai renkasi nenusakomos formos paltus iki kelių. Tai atrodo taip miela, neįprasta. Supermadingi kiaušinio silueto paltai atrodo jaukiai, po jais drąsiai galima rengtis šiltus rūbus ir nebijoti, kad megztinio galas kyšos iš po striukės ar nedailiai deformuos įliemenuoto palto siluetą.

Tik štai vyrai negailestingi: su tokiu beformiu apdaru moteris atrodo ne elegantiška dama, o apdriskusi nevykėlė. O pončo daugybei vyrų atrodo pernelyg etnografiškas arba bohemiškas aprėdas.

Balerinos bateliai

Ak, kiek žavėjosi tokiais bateliais poetai ir rašytojai! Jie – tarsi svarbus amžinosios jaunystės, tyrumo, romantikos atributas. Sunku surasti merginą, kuri neturėtų bent vienos poros tokių batelių.O štai meninės gyslelės neturintys vyrai įsitikinę, jog tokie bateliai moters eiseną padaro keistai dramblotą, be to, jie apskritai nieko bendro neturi su elegancija, nes nedaug kuo tesiskiria nuo paprasčiausių šlepečių.

Senamadiški akinių rėmeliai

Akinių madoje kuo toliau tuo labiau įsigali retro stilius. Pirmiausia – įžymybės, o vėliau – ir visos kitos mielai pabalnoja nosį „moksliukų“ akiniais raginiais rėmeliais.Tik vyrai ir vėl negailestingi. Įvairių Bjauriojo Ančiuko tipo filmų kūrėjai iš kailio neriasi bandydami savo dailutes aktores pirmosiose serijose paversti pabaisiukėmis. Ir ką gi pirmiausia padaro? Ogi subjauroja jų veidą senamadiškais akiniais! Taigi klausimas – kodėl moterys taip noriai dėvi tokio pat tipo akinius ir įsivaizduoja, kad su jais atrodo dailiau?

A silueto suknelės

Dar vienas mus iš praeities pasiekęs madingas trikampis. Šios suknelės tinka beveik visoms, atrodo aristokratiškai. Tik ar pavyks prie jų pripratinti vyrų akis?Po tokia suknele galima slėpti savo sustorėjusią taliją arba nėštumą, - kaip kirviu nukerta vyrai. Visais kitais atvejais suknelė turi ne slėpti, o parodyti moters figūros ypatumus.

Kasytės

Hipiško stiliaus šukuosenos intriguoja, su tokia galima pasijusti tikra miesto padauža arba elfų princese. Bet ir vėl atsiranda tokių, kurie rauko nosį.

Moteris ir turi atrodyti kaip moteris, o ne iš vaikystės neišaugusi mergaičiukė. Kaselių jau prisižiūrėjome mokykloje. Daugybė afrikietiškų kasyčių mūsų platumų blondinei? Tai atrodo juokingai. Blogąja šio žodžio prasme.

Didžiuliai auskarai

Dideli ryškūs čigoniški žiedai ar geometrinės formos auskarų pakabučiai kaip niekas kitas leidžia pabrėžti veidą, suteikia bet kokiems rūbams ypatingo polėkio.

Ir vis dėlto... dauguma vyrų, žvelgdami į šiuos auskarus, galvoja ne apie tavo išskirtinį seksualumą, o svarsto, kiek gi šitas grožis sveria ir ar tik nenukentės nuo jų tavo dailios ausytės.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 16:42:26

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!
viskodaugapiekrutines
2013-10-27 14:21:06
Rasite daug naudingos informacijos tinklalapyje krutys taskas lt apie krutines ir liemeneles
Tas kuriam gražu :D
2013-10-18 16:26:21
Nepatinka vyrams, bet komentuoja merginos ;D