• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

2009 pavasario mada – jau nuo šiandienos (foto)

Autorius: Bazilė, "Gamma" nuotr.
2009-01-21 00:00:00

2009 pavasario mada – jau nuo šiandienos (foto)
Sakoma, kad nuo Trijų Karalių diena pasistūmėja per gaidžio žingsnelį į priekį. Kodėl dienos ilgėjimo matu pasirinktas toks proziškas paukštis, tikriausiai paaiškintų visažinė liaudies išmintis, o kiekvienai save gerbiančiai stiliaus tigrei (laimė, mados žodynas atsiduoda kur kas romantiškesne egzotika) savaime suprantama:  dienos ilgėja – pavasario mados tendencijos artėja. Taigi atsikvėpus po postkalėdinių išpardavimų galima ramiai prisėsti ir pamąstyti, kaip atnaujinti savo žiemos garderobą taip, kad ir pati atsidurtum bent per žingsnelį arčiau pavasario mados (ir, žinoma, bent keliais žingsniai priekyje šiuo metu bebaigiančios išsivadėti šaltojo sezono mados).

Šį kartą pasiūlysime tau net 6 galimybes, kuriomis pasinaudojusi gali drąsiai šokti į lenkimo juostą ir paspausti savo stiliaus akseleratorių. Tada jau niekas neabejos, kad tu esi pirmoji, pasinaudojanti žavesio naujienomis!


1.    Vaiskūs tonai. Kaip ir kiekvieną sezoną, patikimiausias ženklas, skelbiantis žiemos tendencijų pabaigą – pasikeitusi rūbų spalva. Ir jei parduotuvės dar nespėjo atnaujinti savo asortimento, neabejoju, jog savo spintoje tikrai rasi vieną-kitą vaiskesnės, ryškesnės spalvos rūbą. Trauk jį į dienos šviesą ir pasimėgauk akį džiuginančia spalvų gama!
2.    Lengvos medžiagos. Lengvutė, vėjyje plevenanti suknelė – neginčijama vasaros romantika. Bet jei pavyks ją suderinti su žiemos rūbų šiluma (pavyzdžiui, apsirengus kaip sarafaną ant ilgarankovės glaustinukės arba priderinus perregimą palaidinę prie savo patikimųjų džinsų) – pajusi tą nepakartojamą pavasarišką lengvumą jau dabar. Juolab kad tokiam sprendimui skatina ryžtis ir kita pavasario mados banga (žr. 3-čią žingsnį):
3.    Sluoksniuotas stilius. Viena karščiausių ateinančio pavasario bangų – sluoksniuotas stilius, kai perregimas viršutinis rūbas priderinamas prie kontrastingos spalvos apatinių rūbų. Į sąvoką „apatiniai“ galima įtraukti ne tik liemenėlę ir kelnaites (išstatyti jas tokiai akivaizdžiai parodai ryžtasi tik pačios drąsiausiosios), bet ir apatinius marškinėlius ar pasijonį:
4.    Art deco. Na kaip gi be šio žaismingo ir šmaikštaus stiliaus? Ogi niekaip! Išjudink savo fantaziją, paieškok netikėtų derinių, o jei reikia – įsigyk šio stiliaus aksesuarų. Jie pavers tave išskirtine per vieną akimirksnį!
5.    Margumynai. Kaip atsvara žiemos monotonijai, pavasario mada siūlo rinktis margas, spalvingas, ryškias medžiagas. Nors... kas pasakė, kad monotonijos negali atsikratyti jau dabar?
6.    Kepuraitės koziris. Peržvelgus, ką siūlo dizaineriai ateinančiam sezonui, aksesuaru numeris vienas pavadinčiau kepuraitę. Kodėl būtent ją? Ogi todėl, kad ji tampa labiau nei įprastai savarankišku aprangos akcentu. Jei geros mergaitės skrupulingai stengiasi priderinti kepuraitę prie aprangos, rankinės ir batelių ar bent jau prie šaliko spalvos, tai ateinantį sezoną į priekį išsiveržia padykusios mergaitės, besirenkančios drąsias, ryškias, efektingas kepuraites „ne į temą“ likusiam garderobui. Ir kaip tik tas „ne į temą“ tampa labai puikia pavasario sezono tema. Nepamiršk jos kai tik nuspręsi, kad laikas grūsti į tolimiausią kampą savo šiltą pūkuotą ir žiemišką galvos apdangalą!

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus