• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

5 pavasariniai „Must Have"

Autorius: Gerda Morozovienė
2012-02-23 08:20:00

Nors kalendorius primena, kad už lango vis dar vasaris, o oras nė kiek nepanašus į pavasarišką, mes, stilingos merginos, jau turime pradėti rūpintis, kuo rengsimės, vos tik atšils orai. 

Stilingoji Eli.lt komanda paruošė 5 pavasarinius drabužius, kurie privalo kabėti tavo spintoje. Straipsnis su madingomis iliustracijomis jau laukia. 

1. Šviesus paltas. Pavasaris – atgimimo metas. Tik nepamiršk, kad su visomis teigiamomis emocijomis, tik dažnai dovanoja ir nemažą kraitelę peršalimo ligų. Kad taip nenutiktų ir tau, nekišk nosies iš namų be stilingo paltuko. Tinkamiausias šiemet – ryškių spalvų ir siekiantis kelius. Pačios tinkamiausios spalvos: geltona, žydra, žalia, mėlyna. Derink jas su kontrastuojančiomis spalvomis ir tau tikrai pavyks išgauti tobulą pavasarinį ansamblį. 


2. Kelnės, išmargintos tigriniais raštais. Jei kas nors šiemet tavęs paklaustų, koks drabužis stilingiausias, drąsiai atsakyk, kad visi tie, kurie yra išmarginti laukinių gyvūnų raštais. O ypač stilinga būsi, jei ne tik apie tai kalbėsi, bet ir pati dėvėsi. Tigrinės ilgos kelnės arba kelnės iki kauliukų, tinka ir šortai – svarbiausia, kad jie būtų paženklinti laukinių gyvūnų raštais. Tokias kelnes derink prie vienspalvių marškinėlių ar švarkelio.  Tigrinės kelnės padės susikurti ir rokerišką įvaizdį su trumpa odine striuke ir aukštakulniais batais, nusėtais sagtelėmis ir užtrauktukais. 


3. Masyvus kaklo papuošalas. Juodas, raudonas, žydras, geltonas. Spalvų daug ir visos jos tinkamos. Masyvūs kaklo papuošalai traukte traukia akį, o jei dar tinkamai priderinti prie palaidinės, liemenės ar megztinio... Nepamiršk, kad tėra mitas, jog kaklo papuošalai gražiai atrodo tik ant nuogo kūno. Tai yra visiška netiesa. Stilingai atrodysi apsivilkusi net ir golfą bei prie jo priderinusi masyvų ir ryškų kaklo papuošalą. 


4. Pastebimi bateliai. Tai jokiais būdais nereiškia, kad jie turi būti su itin aukšta pakulne arba raudonais padais. Garsiausi pasaulio dizaineriai šiemet siūlo pamiršti visus batelių derinimus prie drabužių. Šiemet ir vėl grįžta į madą aksesuarų ir batelių derinimas: alyvinė rankinė ir alyviniai bateliais, raudonos pirštinaitės ir raudoni bateliai, mėlyna skrybėlaitė ir mėlyni aulinukai. 


5. Šypsena. Stilingoji Eli.lt komanda prie viso gražaus pavasarinio „Must Have“ rinkinuko prikabina dar vieną komponentą – šypseną! Be jos nemėgink net vienos kojos pirštelio iškelti iš namų!  Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus