• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

8 karštos priežastys, kodėl moterys dėvi seksualius apatinius  2 

Autorius: Balsas.lt
2014-02-08 09:30:00

8 karštos priežastys, kodėl moterys dėvi seksualius apatinius
Freedigitalohotos.net

Jeigu paprašytumėte vyrų išvardinti šias priežastis, jie veikiausiai žiūrėtų per savo prizmę ir vienbalsiai tvirtintų jog moterys dėvi seksualius apatinukus tik tam kad suviliotų vyrus. Deja, vyrai, nuvilsime jus, yra 8 priežastys, kodėl seksualūs apatiniai drabužiai moterims taip svarbu:

1. Seksualūs apatinukai leidžia moterims labiau save vertinti. Tai suteikia tam tikros svarbos kai moterys niekur neskubėdamos leidžia pinigus nuostabiems apatinukams. Tuo metu jos jaučiasi vertos kiekvieno lito išleisto fantastiškam trikotažui ir šito nepaneigs joks vyras. Vos tik moterys pasimatuoja naują pirkinį ir iškarto pamato kūno linijų pasikeitimus, jų savigarba šauna aukštyn. Toks trikotažas tampa kaip antra oda,tai dėvėdamos jaučiais laimingos.

2. Antroji priežastis kodėl moterys dėvi seksualų trikotažą yra gan paprasta - jos atrodo geriau. Atsiradusius pasikeitimus nesunkiai pastebi ne vien pati moteris bet ir aplinka. To priežastis yra seksualaus apatinio trikotažo funkcionalumas leidžiantis išryškinti moters figūrą. Siuvėjo tikslas – kirpimo ir stiliaus pagalba leisti moterims jaustis deivėmis.

3. Trečioji priežastis – pasitikėjimas savimi. Pripažinkime jog mes išleidžiame didelę dalį pinigų dėl savęs, savo asmeniniams poreikiams, o tai reiškia vienintelį dalyką - mes mylime save ir kai moteris tai žino, tai nesunkiai pastebi aplinka, kurios akyse pasitikėjimas savimi yra akivaizdus. Seksualūs apatinukai suteikia moterims intymumo ir tas jausmas verčia moteris jaustis drąsiai darant veiksmus, kurių paprastai jos nedaro, o tai vyrus varo iš proto. 

4. Ketvirtoji seksualių apatinukų dėvėjimo priežastis - komfortas. Naudojamos medžiagos daugelyje modelių yra nepriekaištingos kokybės, kuri užtikrina jog nebus jokių dirgiklių ir sukurtas produktas bus švelnus. Taip suteikiamas maksimalus komfortas ir stilius.

5. Penktoji – moterys atrodo jaunesnės. Dėl pasiuvimo principo ir naudojamų medžiagų seksualūs apatinukai pakelia ir sutvirtina moters kūno dalis, kurios paprastai yra nusvirusios nepriklausomai nuo moters amžiaus. Žemės trauka čia visagalė. Todėl su seksualiu apatiniu trikotažu jūsų biustas ir užpakaliukas atrodo stangresni.

6. Šeštoji – padeda išlaikyti romantiškus santykius su antra puse. Seksualūs apatinis trikotažas leidžia moterims jaustis labai patraukliomis. Kai moteris jaučiasi puikiai, tikėtina jog ji bus švelnesnė ir intymesnė su partneriu.

7. Septintoji – seksualūs apatinukai padeda moterims pagerinti jų seksualinį gyvenimą. Moterims dėvint korsetus ar neriniuotas liemenėles su kelnaitėmis jos jaučiasi žymiai temperamentingenės ir karštesnės.

8. Ir paskutinė aštuntoji priežastis – aistringas gyvenimas. Tai gyvenimas, kuriame moteris yra vedama sielos troškimų, kurie seksualių apatinukų pagalba tampa realybe..
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Sss
2014-06-24 17:16:39
Visos 8priezastys beveik tokios pat, tik parasyta kitais sakiniais.. Apgailetini tokie straipsniai..
Raimonda
2012-06-10 13:40:09
ko nemoku, tai pilstyt iš tuščio į kiaurą.. ot.