• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apatinis trikotažas: geidulinga, seksualu, intymu

Autorius: Magerta Paužaitė
2008-12-10 00:00:00

Apatinis trikotažas: geidulinga, seksualu, intymu
Besibaigiančių metų nostalgija smelkiasi ne tik į žmonių širdis, bet ir į prabangaus apatinio trikotažo saloną.
Pasaulyje žinomi vardai
Vilniaus senamiestyje įsikūrusiame apatinio trikotažo salone „Nostalgija“ vyraujanti aura žavi išrankiausią moterį, pasiduodančią garsiausių pasaulio mados kūrėjų išskirtinio apatinio trikotažo linijų kerams. Čia prekiaujama tokių vardų kaip „Sonia Rykiel“, „Christian Lacroix“, „Marie-Claude Fremau“, „John Galliano“ ir „Kenzo“ produkcija.
„Apatinis trikotažas, seksualus ar valiūkiškas, visuomet derinamas prie drabužių. Kokybė, linksmas moteriško ir vyriško stiliaus mišinys su dominuojančiu moteriškumu įsišakniję mūsų kuriamo apatinio trikotažo mados dvasioje“, - yra sakęs mados namų „Christian Dior“ meno vadovas Johnas Gallianas.
Šio prekės ženklo apatinių linija išsiskiria meistriškumu, romantišku kūrybingų rankų prisilietimu ir žaismingumu. „Sonia Rykiel“ – prancūziška apatinio trikotažo elegancija, persmelkusi moters širdį. Ji gali būti neakiplėšiška, nepastebima, tačiau sąmoningai nustelbianti, taktiškai galinga ir seksuali.
„Sonia Rykiel“ – laiko kodus įveikiantis kokybės ženklas...
Aistra, spinduliuojanti moteriškumą konkrečiomis detalėmis ir svaiginančiomis dekoracijomis, – prancūzo Cristiano Lacroix braižas. Jo kuriamas moteriškas apatinis trikotažas įkvėptas praeities kultūrų meno išraiškų, rafinuotas. Dizainerio tikslas – sukurti retą ir nuostabų kūrinį, intymiai paliečiantį moters kūną.
Kai moteris virsta angelu
Susikirtusi Rytų ir Vakarų kultūrų alchemija, naujos  tradicijų interpretacijos, išskirtinės spalvos, medžiagos ir dekoravimas – tai mados namai „Kenzo“ su dizaineriu Antonio Marrasu priešakyje. Jo kūrybinis polėkis persikelia ir į apatinių drabužių mados linijas, skirtingais kontūrais ir spalvomis pratęsdamas „Kenzo“ išskirtinumą kultūrų sintezėje.
Kultūrų, spalvų ir faktūrų mišinį sukuria „Kenzo“
Ieškant išskirtinio paprastumo akis „Nostalgijoje“ džiugina „Marie-Claude Fremau“ naktinukai ir chalatėliai. Kolekcija kviečia apsisiausti dangišku švelnumu – seksuali moteris virsta mielu angelu.
Moterims atsidavusio ir prabangiausius prekės ženklus vienijančio apatinio trikotažo salono „Nostalgija“ klientės – ištikimos savo mados kūrėjui. Įvertinusios, kas joms tinka ir patinka, moterys intymiam prisilietimui dažniausiai renkasi vieną pamėgtą apatinio trikotažo vardą.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus