• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar verta užsukti į dėvėtų drabužių parduotuvę? (apklausa)  18 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-02-03 15:19:00

Ar verta užsukti į dėvėtų drabužių parduotuvę? (apklausa)
123rf.com nuotr.

Daugelio žmonių galvoje yra susiformavęs principas, jog rengtis drabužiais, įsigytais dėvėtų drabužių parduotuvėse - gėda! Kodėl?


Juk tokiose parduotuvėse, šiuolaikiškai vadinamose second-handuose yra gausu drabužių, atvežtų iš tokių šalių kaip Amerika, Italija, Prancūzija ir Vokietija! O ką jau kalbėti apie prabangiausius prekinius ženklus ant etikečių.
Mes taip dažnai perkame naujus drabužius tokiose parduotuvėse, kurioms yra svarbu kiekis, bet ne kokybė. Tad gal geriau pamiršti visus mitus ir nueiti į dėvėtų drabužių parduotuvę ir ten įsigyti nebrangų, tačiau stilingą ir kokybišką daiktą? O jei drabužis ir nepasirodys kokybiškas arba greitai pabos, Jums bent jau nebus gaila išleistų kelių, bet ne kelių šimtų, litų. Taigi, apsimoka?


Gyvenimiška pamoka


Neseniai draugės papasakota istorija ir privertė pagvildenti šią temą. Mergina pasakojo, jog prieš keletą metų, vienoje sostinės dėvėtų drabužių parduotuvėje, ji įsigijo amerikietiškus demisezoninius batus už 25 litus ir juos kiekvieną dieną dėvėjo kelis sezonus. Taip pat ji sulaukė ir daug komplimentų, esą jos batai kaip pas tikrą amerikietę. Tačiau praėjus kelioms žiemoms, ji nutarė, jog jau laikas atsinaujinti ir viename prekybos centre už 189 litus įsigijo rudeninius batus – vidus odinis, visa kita – odos pakaitalas. Kad ir kokios istorijos baigties tikitės, batus mergina avėjo vos dvi savaites. Nepraėjus mėnesiui mergina pajuto, jog jos batai „išsižiojo“. Mergina šypsosi prisiminusi, jog išsaugojo kasos kvitą, su kuriuo jai pavyko priduoti batus, turinčius defektą. Dabar ji apsipirkinėja tik dėvėtų drabužių parduotuvėse ir čia renkasi ne tik batus, bet ir viršutinius drabužius.


Tad jei matome akivaizdžią naudą, kodėl mes visgi žengiame į dėvėtų drabužių parduotuvę tik prieš tai apsidairiusios ar nėra nieko pažįstamo ir kodėl viduje susitikusios draugę ar kolegę neturime kur akių dėti?

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Ar perkate drabužius dėvėtų drabužių parduotuvėse?
Taip, nuolat ten apsipirkinėju;
489 (58.99 %)
Kartais užsuku, bet dažniausiai nieko neišsirenku;
261 (31.48 %)
Nesilankau, nesinori sutikti pažįstamų;
17 (2.05 %)
Nesilankau. Man nepatinka dėvėti kitų dėvėtus drabužius;
23 (2.77 %)
Perku tik naujus drabužius;
39 (4.7 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
sraigė to tiesiog
2011-04-27 15:24:17
Vaikeli, tu ta naujutėlaite palaidine džiaugsiesi iki pirmo skalbimo. Mano beveik visi rūbai iš devėtų ir visi giria . Netgi maudomukų ten randyu lab garsių firmų.
tiesa
2011-02-21 17:58:16
nereik ce mulkint visi eima i skudurinus net tos fifos kur maivosi eina ,galu gale patis daktarai ir t.t.
aišku, kad perku
2011-02-21 08:39:34
prieš kelias dienas pasiėmiau labai geras velvetines ir atlaso kelnes!!! PO VIENĄ LITĄ