• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Artėjant Valentino dienai J. Lopez vertina laiką, praleistą drauge

Autorius: Eli.lt
2012-02-08 16:29:00

Artėjant Valentino dienai J. Lopez vertina laiką, praleistą drauge
Pastaruoju metu ypač daug apkalbų ir spėlionių dėl naujai užsimezgusio meilės romano susilaukiančiai popscenos žvaigždė Jennifer Lopez visa tai atrodo nė motais. Naujuoju gyvenimo tarpsniu besimėgaujanti ir Valentino dienai besiruošianti dainininkė skelbia, kad meilei svarbiausia laikas, praleistas kartu.

Tai, kad santykiuose labiau už viską vertina laiką, praleistą drauge su mylimu žmogumi, J. Lopez įrodė ir po skyrybų išlaikydama draugiškus santykius su buvusiu vyru Marcu Anthony. Popscenos ir mados ikona asmeniniame tinklapyje paskelbtoje žinutėje ragina visus pasineriančius į savo aistras ir svajones vertinti laiką, kurį praleidžiame su mylimais ir mums brangiais žmonėmis. „Mylėkite ir būkite laimingi“, – sakė dainininkė.

Naują meilės romaną puoselėjanti dainininkė, artėjant Valentino dienai, viešai paskelbdama  mylimojo Caspero Smarto rašytas žinutes dar kartą patvirtino, kad vyro ir moters santykiai grindžiami abipusiu pasitikėjimu, o tai, be abejo, išugdoma porai būnant drauge.

„JLo by Jennifer Lopez“ prekės ženklo oficialaus atstovo Baltijos šalyse direktorė Erika Šimienė pripažįsta, kad J. Lopez asmeninio gyvenimo užkulisiai vienaip ar kitaip turi įtakos pirkėjų įnoriams ir užgaidoms.

„Pirkėjai, ypač Vakaruose, ieškodami stilingų ir elegantiškų J. Lopez prekės ženklo drabužių, avalynės ar bižuterijos papuošalų, pirmenybę teikia tiems aksesuarams, kurie tarsi atspindi esamas J. Lopez asmeninio gyvenimo peripetijas, – sakė pašnekovė. – Daugeliui abejoti dainininkės stiliumi neleidžia faktas, kad žurnalo „Glamour“ apdovanojimuose ji pelnė ypatingą „All Stars“ apdovanojimą kaip geriausiai besirengianti popscenos žvaigždė.“

Artėjant Valentino dienai J. Lopez stiliaus ir mados gerbėjai bus pradžiuginti ir Lietuvoje. Vienintelė Baltijos šalyse „JLo by Jennifer Lopez“ parduotuvė įsikūrusi Gedimino 9, Vilniuje, visiems įsimylėjėliams, švenčiantiems Valentino dieną, pasiūlys ekskliuzyvinių, Swarovski kristalais puoštų širdutės formos „Jlo“ laikrodžių. „Be abejo, stengiamės žengti koja kojon su J. Lopez. Siekiame, kad ir Lietuvoje žmonės turėtų progą pasijusti įsimylėję ir paslaptingi kaip pati J. Lopez, – sakė E. Šimienė. – Tai nuostabi dovana Valentino dienos proga, kuri primins ne vien tik J. Lopez, bet ir visiems įsimylėjusiems skirtus žodžius, kad mūsų amžius tėra priminimas apie praleistas šioje žemėje valandas ir brangų likusį laiką. Nepaisykime statuso ir kitų nuomonės, nes mūsų širdys begalinės, o sielos – nesibaigiančios.“
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus