• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Batų (ne)maniakės išpažintis  4 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2010-11-04 13:00:00

Batų (ne)maniakės išpažintis
Jupiterimages.com

Man patinka pirkti batus. Vasarą viršijau visus limitus – įsigijau daugiau nei 6 poras batų. Kai kurių nepasimatavau, kai kurie net neišimti iš dėžės guli spintoje, o dar kiti – jau spėjo ir susidėvėti.

Tačiau su žieminiais batais man niekada nesisekė.


Saulėta ir jauki diena. Nusprendusi, jog nereikia laukti paskutinės akimirkos, kai ims spausti šaltukas, važiuoju pirkti batų. Didelių norų neturiu: tereikia ilgų, šiek tiek su kailiu ir užsegamų užtrauktuku, o ne įkišamų (kažkada turėjau smagios patirties, kai parduotuvėje į įkišamus koją įkišau, tačiau ištraukti pačiai nepavyko, visa laimė, jog buvau ne viena). Tą kartą sau pažadėjau, jog pirksiu ne tik gražius, bet ir patogius batukus. Nejučia nukrypau nuo norų: ilgi, šilti, užsegami ir reikiamo dydžio. Kaip bebūtų gaila, Motinėlė Gamta man nepagailėjo pėdos ilgio. Bet juk Vilniuje apstu parduotuvių bei gausaus pasirinkimo, todėl visa tai tėra smulkmena, tiesa?


Taigi, apsikabinusi savo nedidelius norus bei studentišką piniginę su pinigėliais, kurie bus skirti batams, pradedu vaikščioti po didįjį prekybos centrą.


Kadangi žinau, jog prekybcentryje parduotuvių į valias, užėjusi į pirmą, nužvelgiu batų kainas: keliu vieną batą, kad pamatyčiau kainą, keliu antrą, galų gale, nuėjusi į parduotuvės galą, kur kadaise buvo pigesnė avalynė, nuliūstu, nes čia kainos nė kiek nemažesnės. Kol kas į modelius bei batų dydžius net nežiūriu, juk perkant reikia orientuotis kainose, tiesa? Išeinu.


Užeidama į antrąją parduotuvę, viltingai tikiuosi, jog čia ir bus toji Meka, kurioje įsigysiu žieminius batus. Pardavėja maloniai pasisveikina, imu dairytis, nužvelgiu lentynas gana šaltu žvilgsniu ir suvokiu, kad žiemai populiariųjų aukštakulnių man tikrai nereikia! O ir šiaip aš jų nemėgstu.


Žiūriu į taip vadinamus botfortus, tada akis krypsta į zomšinius, bet spėju atsiminti, jog mūsų žiemos būna ne tik baltos, bet ir šlapios, kas gi liks iš tos zomšos? Regis, kyla reikalavimai? Ei, man tereikia žieminių batų su šiek tiek kailio, užsegamų užtrauktuku ir odinių! Arba, kaip ten mėgsta sakyti mano mama... "gulėjusių prie odos".

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
kristina
2010-11-28 17:33:08
mane isvis piktumas nevaldomas ima lietuviskose parduotuvese.. nes ne tik nera is ko rinktis, bet dar ir kainos kokios! neadekvatus uzdarbio ir kainu santykis.. net per ispardavimus!
Greta
2010-11-07 23:07:24
pažįstamas jausmas... man taip nutinka ne tik su batais bet kartais ir su rūbais... bet kaip bebūtų keista pernai žieminius batus radau visai pigiai net iš pirmos parduotuvės ;D
Eva
2010-11-04 14:05:37
Tai bent pažįstama patirtis! Tik man panašiai net ir su vasariniais batais nutinka, ką jau bekalbėt apie žieminius. Jei iškeli batams bent minimalius patogumo ir praktiškumo reikalavimus, apie grožį jau net svajot nustoji, ir vis tiek įsitikini - rinktis nėra iš ko. Pas mus tiek su rūbų, tiek su batų pasiūla iš tikrųjų kažkas ne taip. Jau kai užveža -tai viskas vieno kirpimo, ir neduokdie tau tas kirpimas nepatiks, beliks vaikščiot nuogai/basai arba tikrai skrist į Paryžių (nors man ir kaimyninės Lenkijos užtenka dažnai)...