• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Būk madinga šį pavasarį! (foto)  5 

Autorius: Pagal woman.ru, Raimonda M.
2010-02-08 17:00:00

Būk madinga šį pavasarį! (foto)
woman.ru nuotr.

Daugelis parduotuvių po truputį pristato naujausias pavasarinių drabužių kolekcijas. Net akys raibsta nuo spalvų ir naujų modelių. Kad nepasiklystumėte tarp gausybės pasiūlos, siūlome Jums atkreipti dėmesį į naujausias mados tendencijas.

1. Raudona spalva.

Šį pavasarį madingi visi raudonos spalvos deriniai, tačiau topu laikoma – kraujo raudonio spalva. Jūs tiesiog privalote įsigyti raudona suknelę! Raudona – aistros, meilės spalva. Beje labai dažnai ši spalva pagyvina visą garderobą. Puiku, kad ji madinga šį sezoną!
 
 
2. Grafika.

Griežti juoda-balta deriniai žada būti tikra šio pavasario sensacija. Atrodo, spalvos visiškai nepavasariškos, tačiau tai klasika, kuri turi atsirasti vietą ir jūsų garderobe. Pasirinkdamos šiuos derinius atminkite, kad jie šiek tiek įpareigoja. Prie jų tinka tik vienas ryškus akcentas, pavyzdžiui, raudonai nulakuoti nagai ar lakinė piniginė.
 
 
3. Raukiniai.

Švelni ir moteriška – tokia šio pavasario moteris. Baltiniai su raukiniais suteikia romantiškumo ir lengvumo įspūdį. Kuo daugiau tokių raukinių, tuo jūs būsite madingesnė. Platus tokių palaidinių pasirinkimas naujausioje Stella McCartney kolekcijoje.
 
 
4. Oda.

Pavasarį dizaineriai nesiūlo mums atsisakyti odos. Ji turi būti ypatingai minkšta ir plona. Modeliai turėtų būti kuo paprastesni, be detalių.
 
 
5. Žaismas.

Susiliejusios spalvos, kurios šiek tiek primena hipių laikus, atspalvių žaismas – tai madinga šį pavasarį. Su tokiomis suknelėmis Jūs atrodysite žaismingai, viliojančiai ir labai patogiai.
 
 
6. Militarizmas.

Militaristinis stilius puikiai įsiliejo į šiandieninę madą, sumodernėjo, įgavo formą. Šį pavasarį nevenkite militaristinių drabužių. Su trumpute militaristine suknele atrodysite tikrai labai seksualiai!
 
 
7. Džinsas.

Džinsiniai drabužiai šį pavasarį „ant bangos“. Jie madingi tiek plėšyti, tiek siuvinėti, tiek marginti! Džinso šį pavasarį negali būti per daug.
 
 
8. Gėlės.

Kartu su pašarinėmis gėlėmis pražyskite ir Jūs! Gėlėta suknelė, palaidinė – kas gali būti romantiškiau? Gėlės gali būti didelės, mažos, pačių įvairiausių spalvų. Nebijokite derinti gėlėto sijonėlio ir gėlėtos palaidinės. Juk pavasaris!
 
 
9. Balta spalva.

Balta spalva tinka visoms. Ji atgaivina ir puikiai pabrėžia jūsų įdegį. Žinoma, tai nėra praktiška spalva, tačiau nors vieną baltą drabužį Jūs tiesiog privalote įsigyti. Pavyzdžiui, kad ir baltą švarkelį, kuris puikiai tiks visoms progoms.
 
 
10. Kūno spalvos apranga.

Šį pavasarį kūno spalvos drabužiai ypač populiarūs. „Naf Naf“ ir „Lanvin“ siūlo rinktis būtent tokios spalvos drabužius. Pasirinkite Jums tinkamą dizainą, pasiuvimą ir pirmyn!
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Viktorija
2010-03-17 11:26:40
žavu, tikras pavasaris mados pasaulyje:) šaunu, kad moteriškos lyties atstovės turi galimybę puoštis įvairiausiai..
Sigita
2010-02-13 10:45:45
Akivaizdu viskas yra madinga, svarbiausia tik, kad tiktu ir patiktu. Reikia būti savimi ir rengtis taip kaip pačiai patinka, nes tai daug ka apie mus pasako. Jei kopijuojamas rengimosi stiliu ir aklai vaikomasi madų, kažin ar toks žmogus ir viduje yra orginalus, turi savo nuomonę.
Reda
2010-02-09 11:16:32
O kaip su zalia spalva? Londone visos prduotuves zaliuoja...