• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Chanel Pre-Fall 2010 | Paryžiaus ir Šanchajaus dueto iliuzija

Autorius: Infashion.blogas.lt
2010-08-06 15:00:00

Jau antrus metus iš eilės bene žymiausias šiandienos mados kūrėjas, legendinės Coco Chanel įpėdinis Karlas Lagerfeldas pristato parodomąją rudens/žiemos drabužių kolekciją, pasirinkdamas dviejų miestų temą. Praėjusiais metais debiutavo Paryžiaus ir Maskvos duetas, o šiemet pasirinkta Coco taip dievinto miesto bei Šanchajaus istorija.

Būtent Karlo Lagerfeldo išgalvota pirmtakės Coco Chanel kelionė į Kiniją dizainerį ir įkvėpė sukurti nepakartojamus kolekcijos drabužius. Kolekcija buvo pristatyta laive, plaukiančiame viena didžiausių bei istoriškai brangiausių Šanchajaus upių Huangpu. Modeliai vaikščiojo svyruojančiu podiumu, kuris tiesiog švietė prabanga ir detalių gausa – o tai jau Karlo atkirtis recesijos nemalonėms, kurios aiškiai nepalietė Chanel mados namų.

Kolekcijoje pristatyti sodrios raudonos, ryškios žalios, šviesios baltos spalvų deriniai, samurajų stiliaus kirpimo suknelės, gausybė juvelyrika inkrustuotų įsiuvų bei kitų nacionalinių Kinijos detalių. Tradicinis Chanel tvidas buvo dekoruotas įvairiomis aplikacijomis, minėtais įsiuvais bei derintas su nepaprastai brangiais papuošalais. Teatrališki modeliai pristatė vapsvos liemens sukneles, derintas su aukštakulniais virš kelių. Beje, kalbant apie teatrališkumą – kolekcijos pristatymui dizaineris nusprendė sužaisti modelių sumanumu ir mes galėjome išvysti, kaip nepakeičiamoji Karlo mūza Amanda Harlech įkūnija Vindzoro kunigaikštienę, Freja Beha Erichsen ir Baptise Giabaconi įsijaučia į jaunos komunistų porelės vaidmenį, o Jane Schmitt atiteko vienas garbingiausių – Coco Chanel – vaidmuo.

Karlas Lagerfeldas nuostabiai žaidė kinų mados industrijos istorija – pradedant prarastosios Terra-Cotta armijos aprangos detalėmis, mongolų gobelenu bei kailiu puoštų aulinių batų improvizacija, ir užbaigiant komunistinio Mao rėžimo kostiumais.

Tačiau, kam šiuo finansiškai sudėtingu laikotarpiu Karlui Lagerfeldui prireikė rengti milžinišką šou, pasirinkus tokią sudėtingą temą? Kinijoje, šalyje, pirmaujančioje pasaulyje pagal nekokybiškų drabužių platinimo skaičių, padirbtų Chanel suknelių galima rasti kiekvienoje šiukšlinėje, todėl Karlas nusprendė parodyti šalies gyventojams, kas yra tikroji, aukštoji ir vienintelė – CHANEL – mada. Pripažinkime - jam tai pavyko.
 
 
 
 
Daugiau renginio akimirkų rasite fotogalerijoje, taip pat siūlome pasižiūrėti video, kuris sudomins visus, besidominčius mada bei stiliumi.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus