• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Crocs” pelnė apdovanojimą už nepriekaištingą dizainą

Autorius: Agnė Bartusevičiūtė
2012-03-07 13:02:00

Avalynės kompanija „Crocs“ praėjusiais metais tryliktą kartą buvo nominuota už nepriekaištingą dizainą. „Crocs“ pelnė apdovanojimą vaikų avalynės kategorijoje „Footwear Plus Award“ vykstančiuose apdovanojimuose, kuriuos rengė populiarus mados žurnalas „Footwear Plus“.

„Crocs“ pristatė daugybę išskirtinio, spalvingo dizaino batukų, tačiau labiausiai visus sužavėjo unikali spalvas kaitaliojanti „Crocs Chameleons“ kolekcija, - teigė Greg Dutter, vyresnysis „Footwear Plus magazine“ redaktorius.

Apdovanojimai buvo paskelbti Niujorke vykusiame vakarėlyje „Industry Appreciation“, kurį organizavo Niujorko avalynės mados asociacija. Šventėje dalyvavo daugiau nei 300 avalynės kompanijų, o renginio internetinėje svetainėje per kelias savaites savo balsus atidavė tūkstančiai įmonių. „Šis prestižinis apdovanojimas rodo avalynės industrijos atstovų pripažinimą. „Crocs“ prekinis ženklas yra turtingas linksmais, spalvingais ir lengvai apsiaunamais batukais vaikams. Apdovanojimas patvirtina mūsų unikalų požiūrį į dizainą – novatoriškumą bei ypatingą avalynės patogumą. Džiaugiamės, kad „Crocs“ batai tokie mėgiami viso pasaulio vaikų jau 10 metų“, - teigė „Crocs“ vyresnysis produkto viceprezidentas Dale Bathum.

Šiais metais apdovanojimuose buvo daugiau nei 20 kategorijų, apimančių visą avalynės rinką, įskaitant vaikų, sportinę, proginę avalynę, batų patogumą ir kitas. „Crocs“ buvo paskelbtas geriausiu vaikų avalynės kategorijoje ir gavo apdovanojimą už tobulą dizainą. Avalynės vaikams kolekcija plėsis ir toliau. Šiais metais „Crocs“ ketina pradėti prekiauti guminiais batais, sportbačių tipo bateliais, skirtais vaikams.

Apie „Crocs”

Kompanija „Crocs” (NASDAQ: CROX) – lyderiaujanti kompanija pažangios laisvalaiko avalynės, skirtos vyrams, moterims bei vaikams, rinkoje. „Crocs” yra pristačiusi keletą skirtingų kolekcijų, kurias sudaro daugiau nei 250 įvairaus stiliaus avalynės produktų. Šie produktai yra lengvasvoriai, užtikrina komfortą bei tinka bet kuriai progai ir bet kuriam sezonui. Visi kompanijos „Crocs” batai pagaminti iš „Croslite” medžiagos – patentuotos, revoliucingos technologijos. Ši medžiaga užtikrina minkštumą, atsparumą prakaitui. Visi „Crocs” batai suteikia pėdai patogumo pojūtį. Kompanijos “Crocs” produktai parduodami 90 šalių. Kiekvieną dieną milijonai „Crocs“ mylėtojų iš viso pasaulio mėgaujasi nepaprastos formos, funkcijų, įvairiapusiško dizaino ir geros kokybės batais, tiek darbe, tiek mokykloje, tiek žaidimo aikštelėje.
Papildomos informacijos rasite  www.crocs.euRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus