• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dizainerės: vienkartinių suknelių išleistuvėms era baigėsi praeitame amžiuje

Autorius: Justina Vaitkevičiūtė
2012-06-16 09:00:00

Dizainerės: vienkartinių suknelių išleistuvėms era baigėsi praeitame amžiuje

Garsios dizainerės - mados namų „Julia Janus“ savininkė dizainerė Julija ir dizainerė Agnė Kuzmickaitė - vieningai sutaria, jog vienkartinių, pompastiškų išleistuvių suknelių era baigėsi dar XX amžiuje. Šių metų abiturientėms dizainerės rekomenduoja rinktis tokias sukneles, kuriomis galima puoštis ir kitomis progomis. 


„Ieškokite suknelės, kurią galėsite dėvėti dar bent keletą kartų, – sako dizainerė Julija. – Spalvas patartina derinti prie akių – apsivilkus suknelę, turi išryškėti akys, ir prie kūno sudėjimo, nes norinčios atrodyti lieknesnės turėtų pagalvoti apie tamsesnių atspalvių, ramesnes sukneles.“ A. Kuzmickaitė rekomenduoja pastelinių atspalvių sukneles – kūno, švelniai rožinės, žydros, alyvinės ar žalsvos spalvos – vienspalves, tačiau skirtingų faktūrų. „Madingos yra aplikacijos, karpiniai, kurie gali būti įvairių spalvų, komponuojami ant kūno spalvos audinio, – siūlo dizainerė. – Taip pat gana efektingai atrodo tiulis, tik svarbu jį naudoti protingai, kad suknelė nevirstų personažo kostiumu.“


Dizainerė Julija pataria jokiu būdu nepersistengti renkantis papuošalus, aksesuarus ir visas įvaizdžio detales derinti tarpusavyje: „Visi papuošalai tiks, jei tik derės prie rūbo ir jūsų charakterio, tačiau per daug jų atrodys vulgariai: jei segite auskarus, prie jų tiks apyrankė, jei renkatės masyvų kaklo papuošalą – užteks jo vieno.“ Dizainerė teigia, jog batelius reikėtų rinktis atsižvelgiant į vietą, kurioje vyks išleistuvių šventė – uždaroje patalpoje ar gamtoje, kad kad avalynė leistų jaustis patogiai. A. Kuzmickaitės nuomone, vis dėlto svarbiausias išleistuvių aksesuaras turėtų būti kokybiški, dailūs aukštakulniai bateliai, o jaunos merginos neturėtų slėpti savo grožio po storu makiažo sluoksniu.


„Merginos išleistuvėms ieško originalių, jų charakterį atspindinčių, tačiau ne vienkartinių suknelių, – aktyviai konsultuojasi su pardavėjomis, tariasi, kokiomis progomis galėtų vėl jomis vilkėti, ar jos tiktų kasdienai“, – pastebi „Europos“ vadovė Gintarė Urnevičienė, primindama, jog prekybos centras šį mėnesį dovanoja išleistuvių sukneles dviems merginoms. Dizainerė Julija, neseniai atvėrusi savo naujojo salono duris mados ir stiliaus centre „Europa“, taip pat noriai prisijungė prie centro organizuojamo konkurso. Abiturientės kviečiamos visą birželį prekybos centre įsikūrusiose parduotuves rinktis, matuotis sukneles ir su patikusia fotografuotis, o mėnesio pabaigoje dvi įspūdingiausių nuotraukų savininkės bus apdovanotos išsirinktomis suknelėmis.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus