• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Dizaineriai L.Larionova ir E.Rainys pristato 2011 m. pavasario/vasaros kolekcijas
Autorius: Mados galerija
2011-03-02 11:37:00

Kovo 3 d., ketvirtadienį, Teatro arenoje Vilniuje dizaineriai Lilija Larionova ir Egidijus Rainys pristatys 2011 m. pavasario/ vasaros kolekcijas. Septintą kartą kartu kolekcijas pristatantys dizaineriai šiemet žiūrovams pateikia apie 60 modelių.

„Ištikimybė retro, pokaris, užgrūdintas trapumas“, – taip savo kolekciją apibūdina dizaineris Egidijus Rainys. 30 modelių kolekcijoje dominuoja žali ir rausvi tonai. Drabužiams pasirinkta medžiaga – šilkas ir vilna.

„Kolekcija mena 1945 metus. Tai nėra tiesioginis atkartojimas istorinio kostiumo, tik nuotaika ir savotiškas laikmečio rūkas“, – pasakoja dizaineris. Kolekcijos pradžioje podiumu žygiuos tarytum kareiviškomis uniformomis apsirengusios moterys. Vėliau jas keis puošnesnės ir romantiškesnės suknelės, prie kurių dizaineris priderino unikalius vintage stiliaus „Avon“ papuošalus.

Lilija Larionova šiemetinę savo kolekciją apibūdina kaip lengvą, gaivią ir eskizišką. Dizainerė išlieka ištikima minimalizmui, monochromijai, santūriai spalvinei gamai. Kolekcijoje dominuoja pilki, rausvi, smėliniai tonai, paryškinti raudonais akcentais bei minimalistiniais aksesuarais.

„Visko po truputi – būtent taip galėčiau apibudinti savo pavasario vasaros kolekciją.
Joje yra lengvos meniškos netvarkos, jausmingumo, griežtumo ir santūrios elegancijos. Kolekciją skiriu moteriai, kuri nenori per daug sau kvaršinti galvos kuo apsirengti, bet visuomet atrodo stilinga“, – sako dizainerė L. Larionova.

Drabužiams pasirinktos įvairios šilko faktūros. L. Larionova pirmenybę teikia siluetui, formos raiškai ir detalėms.  Specialiai šiai kolekcijai dizainerė sukūrė avalynę, rankines.

Bendradarbiaudami su grožio kompanija „Avon“, abu dizaineriai savo kolekcijose žaismingai derina ir moderniai romantiškus papuošalus iš „Fashions by Avon“ linijos.

2011 m. pavasario/vasaros kolekcijos pristatymų metu Teatro arenoje bus eksponuojama senovinių plakatų paroda, kurią pristato jau 125 gyvavimo metus mininti kosmetikos kompanija „Avon“. Parodoje galima susipažinti, kaip keitėsi moters įvaizdis bei jos saviraiškos galimybės per daugiau nei šimtmetį.


Kolekcijų pristatymas – kovo 3 d., ketvirtadienį, 19 val. Teatro arenoje Vilniuje (Olimpiečių g. 3)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus