• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dviguba sėkmė: gabalėlis gardaus šokolado ir J. Statkevičiaus sukurta suknelė

Autorius: Jūratė Nakaitė
2011-08-12 14:12:00

Jei loterijoje pavyktų laimėti milijoną, pirmiausia užsisakyčiau Juozo Statkevičiaus kurtą drabužį. Tokią slaptą svajonę seniai puoselėjo kaunietė Eglė Biliuvienė. Bet tam, kad ji išsipildytų, neprireikė milijono: užteko šokolado „Karūna“ plytelės, atnešusios moteriai sėkmę akcijoje „Ir tu išskirtinė“. Jo nugalėtoja tapusi E.Biliuvienė netrukus pasipuoš savo svajonių suknele.

Žinia apie jai tekusį išskirtinį laimėjimą privertė virpėti ne tik moters širdį, bet ir kojas. „Apėmė nesuvokiamai geras jausmas. Dalyvaudama akcijoje labai norėjau laimėti bent vieną iš jos prizų – chalatą, pižamėlę ar šalikėlį, o apie didįjį prizą –  J.Statkevičiaus sukurtą vienetinę suknelę - net pagalvoti nedrįsau. Geresnio akcijos laimėjimo už šį moteriai negali būti“, - tramdydama malonų jaudulį pasakojo neeilinės dovanos laimėtoja.
 

„Man tai atrodo linksmas stebuklas, kuris galėjo atsitikti kiekvienam, kuris valgė šokoladą“- sakė Juozas Statkevičius, sveikindamas nugalėtoją. Mados kūrėjas specialiai jai sukurs 5 tūkstančių litų vertės suknelę. Moteris dar neapsisprendė, kokio drabužio norėtų ir tikisi, kad apsisprendimą palengvins paties kūrėjo patarimai. Eglė pasiryžusi jų besąlygiškai klausyti, nes J.Statkevičiaus gebėjimas drabužiu pabrėžti moters asmenybę jai nekelia nė mažiausių abejonių. „Šis menininkas man -  pati didžiausia žvaigždė. Fantastiška yra tai, ką jis daro teatre“, - susižavėjimo aukštosios mados kūrėju neslėpė Eglė.
 
Drabužio kokybei visuomet didelį dėmesį skirianti moteris neabejoja, kad su J.Statkevičiaus specialiai jai sukurta suknele jausis ypatinga. Ją žavi mados kūrėjo gebėjimas drabužiu atskleisti vidinį moters išskirtinumą – būtent jis Eglei atrodo svarbiausias. Todėl ji drąsiai patikės J.Statkevičiui parinkti savo svajonių suknelės spalvą, modelį ir detales, o pati tik nori nuspręsti, kokiai progai drabužis turėtų būti skirtas.
 

Du – 17 ir 21 metų – sūnus auginanti moteris pagalvojo, kad puošnios suknelės neilgai laukus gali prireikti vyresniojo sūnaus vestuvėms ar kitai ypatingai šventei. „Dabar mane kamuoja malonūs apsisprendimo rūpesčiai“, - šypsodamasi kalbėjo Eglė. Džiugia žinia apie laimėtą vertingą prizą ji pirmiausia pasidalijo su savo sūnumis, kuriems mamos dalyvavimas akcijoje iš pradžių kėlė tik šypseną.

„Mūsų ankstesni bandymai dalyvauti įvairiose loterijose vis būdavo nesėkmingi, todėl pastaruoju metu beveik niekur ir nedalyvaudavome. Tačiau šios akcijos taisyklės buvo tokios paprastos ir priimtinos– nieko nereikėjo rinkti, tik pirkti šokoladą ir registruotis -,  kad susigundžiau. Juolab, kad šokoladas – mūsų šeimos silpnybė. Su jaunesniuoju sūnumi jo nenusipirkę niekada iš parduotuvės neišeiname“, - kalbėjo moteris.  Ji tiksliai nė nesuskaičiavo, kiek kartų, nusipirkusi „Karūnos“ plytelę, registravosi žaidime. Aktyviau, apie dešimt  anketų, užpildė akcijos pradžioje, o paskui išvyko atostogauti. Viena užpildytų anketų, kurią kompiuterinė sistema atrinko atsitiktiniu automatiniu būdu, Eglei lėmė senos svajonės išsipildymą.
 

„Patyriau dvigubą malonumą: valgiau mėgiamą šokoladą ir pasipuošiu  garsiausios Lietuvos mados kūrėjo suknele“, -  savo pergale žaidime džiaugėsi Eglė.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus