• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Garsiausi dizaineriai pataria: Kokius batus rinktis žiemai?

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-10-18 08:14:00

Garsiausi dizaineriai pataria: Kokius batus rinktis žiemai?
Ya-modnaya.ru

Ką moteriai reiškia batai? Tai pasitikėjimas savimi, patogumas, užtikrintumas ir stilius. Kokius batus turėtumėte avėti, kad garsiausi pasaulio dizaineriai iškeltų bykštį į viršų ir pasakytų LIKE?

 

Nesužinosime to, jei nežinosime stilistų rekomendacijų. Straipsnyje pateikiame Jums žymiausių pasaulio dizainerių patarimus, kokius batus reikėtų rinktis 2011-2012 žiemai.

 

Garsioji Alberta Ferreti teigia, jog šiai žiemai puikus pasirinkimas - zomšiniai batai. Jums toks pasiūlymas atrodo niekuo ypatingas? Nesuklyskite. Alberta Ferreti teigia, jog šiemet zomša - kažkas stumbinančio, nuostabaus ir patrauklaus. Tai vintažas ir modernas viename. Todėl dizainerė siūlo zomšinius batus derinti ir prie klasikinio kostiumėlio darbo dieną ir prie vakarinės suknelės, einant į šventę.

 

Belgijos dizaineris Dries Van Noten  pritaria Albertai Ferreti ir ją papildo teigdamas, jog patys gražiausi zomšiniai batai yra tie, kurių pakulnė nemažesnė nei 7 centimetrai. Drąsu! Prisiminus, kokios lietuviškos žiemos, tačiau... Jei Jums grožis yra ypač svarbus ir bet kokiu oru, norite atrodyti stilinga dama, suderinkite šių dviejų dizainerių patarimus ir tobuliausia būsite kaip tik Jūs!

 

Negana šių garsių dizainerių? Zomšinius batus savo kolekcijose pristatė ir Louis Voitton ir Marc Jacobs. Šie garsieji mados namai savo kolekcijose suvienijo seksualumą, pareigingumą, retro ir moderną. Jų kolekcijose dominuoja juodi zomšiniai batai, dekoruoti krokodilo oda.

 

Valentino mados namai - vieni mėgstamiausių tų damų, kurios puikiai suvokia, kas yra stilinga ir patrauklu. 2011-2012 metų sandūrai Valentino siūlo batus, dekoruotus nėriniais ir gipiūru.

 

Prada mados namai batų kūrimui renkasi minėtąjį zomšą, atlasą ir aksomą. Išskirtiniais Prada nori būti, moterims pasiūlydami kontrastų seriją - skirtingos spalvos, tarpusavyje suderintų daugybė medžiagų ir labai daug aksesuarų iš metalo, užtrauktukų, sagų ir pan. Raudoni, mėlyni, juodi Prada batai atrodo ypač žaismingai, tačiau ar su jais jaustumėtės patogiai ir užtikrintai viduržiemy, spręskite Jūs.

 

 
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus