• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Grožio infekcija“ tapo dviejų dienų grožio maratonu

Autorius: Mado infekcija
2012-03-17 12:10:00

„Grožio infekcija“ tapo dviejų dienų grožio maratonu
Gretos Gedminaitės ir Edvardo Volgino

Likus savaitei iki festivalio, „Mados infekcijos“ suburti grožio specialistai net dviem dienoms įsikurs prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“. Penktadienį ir šeštadienį (kovo 16-17 d.) šurmuliuosianti „Grožio infekcija“ šį kartą sukvietė rekordinį konsultantų skaičių – naujausias makiažo ir kosmetikos priemonių tendencijas pristatys per 20 profesionalių meistrų.  


Penktą kartą įvyksiančioje „Grožio infekcijoje“ taip pat bus galima pasimėgauti grožio procedūromis ir masažu, veiks fotografijos studija, bus pristatytos mados kolekcijos iš Lietuvos ir Latvijos, taip pat rodomi vaizdai, užfiksuoti „Mados infekcijos“ festivalio užkulisiuose. Be to, grožio šventės vedantieji Renata Mikailionytė ir Aistis Mickevičius lankytojams išdalins daugiau kaip 70 vertingų dovanų.


„Atėjus pavasariui, visi norime gerai jaustis ir puikiai atrodyti. „Grožio infekcija“ yra geriausia proga sužinoti, kaip tai padaryti. Surengėme „Grožio infekciją“ dvi dienas tam, kad kuo daugiau lankytojų būtų apdovanoti gausaus profesionalų būrio patarimais, dovanomis, gaivia pavasariška išvaizda ir nuotaika“, – sako „Mados infekcijos“ prodiuserė Renata Mikailionytė.


Makiažai –  žymioms Lietuvos moterims


Per dvi renginio dienas festivalio „Mados infekcija“ vizažistų komandos vadovė, „Maybelline“ kosmetikos ir makiažo priemonių bendrovės atstovė Laura Kreivytė padarys skirtingus makiažus žinomoms Lietuvos moterims Medai Jonaitytei, Monikai Račiūnaitei, Aistei Jasaitytei ir Renatai Mikailionytei.


„Šį pavasarį galime išskirti kelias makiažo tendencijas. Tarp jų – trečiojo dešimtmečio stilius, kai lūpos buvo dažomos tamsiomis spalvos ir itin išryškinami antakiai, taip pat septintojo dešimtmečio įvaizdį primenantys veidai, kurių akcentas – didelės, į lėlės panašios akys. Yra ir tikrų priešybių, pavyzdžiui, itin ryškiomis spalvomis dažomos lūpos, ir natūralaus grožio atskleidimo priemonės, kai subtiliai paryškinami skruostikauliai bei antakiai. Skirtingi Medos, Monikos, Aistės ir Renatos tipažai padės atsiskleisti ir skirtingoms makiažo tendencijoms“, – apie sezono naujoves pasakojo Laura Kreivytė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus