• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gyvūnų kailio raštai vis dar populiarūs

Autorius: Valstietis.lt
2012-06-14 15:24:00

Šią vasarą maudymosi kostiumėlių pasirinkimas dar didesnis. Lietuvės jau gali įsigyti ir vizualiai figūras dailinančių bei dvipusių paplūdimio apdarų. Tačiau labiausiai moterys mėgsta gyvūnų kailio raštais margintus maudymosi kostiumėlius.

Kasmet vis paprasčiau įsigyti figūrai labiausiai tinkantį maudynių apdarą, nes apatinio trikotažo ir maudymosi kostiumėlių gamintojai nuolat pasiūlo ką nors naujo. Šiemet lietuvėms siūlomos dvi naujienos – vizualiai siluetą mažinantys maudymosi kostiumėliai ir  dvipusiai maudymosi kostiumėliai, kuriuos dėvėti galima abiem pusėmis. Apdarai pasiūti iš daug elastano turinčių audinių, todėl tvirtai priglunda prie probleminių kūno vietų ir jos atrodo dailiau. Audiniai – margų raštų, su įvairiomis jų kombinacijomis, kurios vizualiai dailina figūrą. Tokių audinių maudymosi kostiumėlius dėvinčios moterys atrodo lieknesnės nei yra iš tikrųjų.Šiemet itin populiarios ir krūtinę pakeliančios maudymosi kostiumėlių liemenėlės, kurias itin pamėgo mažą krūtinę turinčios moterys. Dėl sparčiai tobulėjančių technologijų dabar tokiose liemenėlėse esančios specialios pagalvėlės neprisigeria vandens, todėl jų nereikia gręžti išlipus iš vandens. Dvipusiai maudymosi kostiumėliai yra itin praktiški, nes vienas apdaras atstoja du, todėl ne taip greitai nusibosta. Dar labiau lietuvės pamėgo vadinamąją „mix & match“ sistemą, kai galima pirkti ir derinti įvairių linijų, įvairių dydžių maudymosi kostiumėlių dalis. Tai ypač aktualu toms moterims, kurių figūros ne itin proporcingos.

Pastaraisiais metais lietuvės pamėgo paaukštintu liemeniu ir šortukų tipo klubus dengiančias maudymosi kostiumėlių kelnaites. Tačiau mažo ūgio moterims tokių rinktis nederėtų, nes vizualiai jos dar labiau „trumpina“ kojas. Mažaūgėms geriau rinktis atviresnes, mažiau kūno dengiančias maudymosi kostiumėlių kelnaites.

Maudymosi kostiumėlių spalvų gama įvairi, tačiau karaliauja oranžinė ir rožinė spalvos bei jų deriniai. Populiarūs ir jūros atspalviai: turkio, mėlyna, žibuoklių. Keista, bet iki šiol iš mados neišeina ir gyvūnų kailio bei odos raštais marginti maudymosi kostiumėlių audiniai. Ypač paklausūs tigro ir zebro kailį imituojantys raštai. Prie maudynėms skirtų apdarų moterys derina ryškias permatomas tunikas, įvairiaspalves skaras ar paplūdimio sukneles. Tačiau palyginti su kitų Europos šalių gyventojomis, lietuvės yra gana konservatyvios, linkusios slėpti figūrų trūkumus. O Lietuvos vyrai tampa vis drąsesni – renkasi vis ryškesnių spalvų maudymosi šortus. Itin populiari jų spalva – raudona.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus