• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Išskirtinių bruožų modelis R. Ciūnė tapo L. Dailidėnienės papuošalų kolekcijos modeliu

Autorius: Eli.lt, Dalia M Photography nuotr.
2017-05-06 11:00:00

Išskirtinių bruožų modelis R. Ciūnė tapo L. Dailidėnienės papuošalų kolekcijos modeliu
Pastaruoju metu lietuvių kūryba vis dažniau įsigali ne tik mūsų tautiečių, bet ir užsieniečių spintose. Ne išimtis ir dizainerės Lauros Dailidėnienės prekinis ženklas „Laura Daili“, kuris siūlo ne tik išskirtinio dizaino drabužius, bet ir jau vizitine kūrėjos kortele tapusius papuošalus iš stiklo. Naujausios dizainerės stiklo papuošalų kolekcijos „a Wish“ veidu tapo išskirtinių bruožų modelis Rasa Ciūnė.

Ši subtili papuošalų linija pradėta gaminti dar 2005 metais, tačiau stileivų pamėgti auskarai ir kaklo papuošalai šį pavasarį pasipildė visa skale naujų spalvų, subtiliais pienės pūko deriniais ir kompozicijomis. O šiems papuošalams sukurtos naujos pakuotės iš šilko popieriaus. Naujausia dizainerės L. Dailidėnienės stiklo papuošalų kolekcija „a Wish“ sukurta iš krištolinio stiklo su pienės pūko inkliuzais. Kaip sako pati dizainerė, pienės pūkas simbolizuoja norą arba norų išsipildymą.„Ši stiklo papuošalų linija pasipildė naujomis spalvomis, atsirado geltona žydinčios pienės spalva, taip pat ryški ciklameno spalva, kurios puikiai papildė jau esamų pastelinių spalvų gamą. Nors ši „Daili“ papuošalų linija gaminama jau daugiau nei dešimt metų, tačiau ji tobulinama kasmet ir sulaukia vis didesnio gerbėjų dėmesio ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų“, - pasakojo L. Dailidėnienė.

Naujausios dizainerės stiklo papuošalų kolekcijos „a Wish“ veidu tapusią išskirtinių bruožų modelį R. Ciūnę, L. Dailidėnienė pasirinko neatsitiktinai. Ji viena gražiausių modelių Lietuvoje, savo išvaizda bei vidumi puikiai atspindinti prekės ženklo įvaizdį.„Šį kartą papuošalų veidu pasirinkome išskirtinių bruožų modelį Rasą Ciūnę. Ji savo natūralumu, ir šiaurietišku grožiu puikiai išreiškė naują „Daili“ papuošalų liniją“, - bendradarbiavimu su Rasa džiaugėsi L. Dailidėnienė.

Kūrėja papuošalų kolekciją „a Wish“ ketina pristatyti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Po papuošalų linijos pristatymo mados namuose „Laura Daili Vilnius“, stiklo papuošalai šią vasarą, liepos mėnesį bus pristatyti tarptautinėje dizaino parodoje „Design Tokyo“, Tokijuje.

„Daili“ papuošalai jau buvo pristatyti Niujorke, Filadelfijoje, Tokijuje, o jau visai netrukus su šios atnaujintos kolekcijos gaminiais susipažins ir lietuvaičiai. Taip pat labai džiaugiamės, jog šią vasarą, liepos mėnesį savo produkciją ir vėl pristatysime Japonijoje vyksiančioje parodoje „Design Tokyo“, - sakė L. Dailidėnienė.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus