• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kelnaičių evoliucijoje žingsnis į retro stilių (foto)  2 

Autorius: Giedrė Mažeikienė
2009-02-27 00:00:00

Kai pasirodė pirmosios kelnaitės su juostele („stringai“), visi linkčiojo galvas, gūžčiojo pečiais ir daug diskutavo: ar tai sveika, ar tai higieniška, ar tai galų gale seksualu. Nes pripažinkit, kad tikrai ne visos movėsi šias kelnaites su užsidegimu ir entuziazmu. Kitos gi nekantravo, kada jos pasirodys mūsų parduotuvėse.

Netrukus pasirodė ir karikatūros, skelbiančios, jog apatinius drabužius irgi veikia globalinis atšilimas:Lyg patvirtinant šią mintį atsirado keistosios kelnaitės-juostelės (C-string). Tiesą pasakius, iki šiol yra dauguma nesupranta, kaip jos laikosi be virvelių. Šio straipsnio gale galite pasižiūrėti ir video, kaip tai yra įmanoma.Ką gi turime šiandien? "Victoria Secret" apatinių kolekcijose pasirodė „keistosios“ kelnaitės, kurios ragina vėl prisiminti aukštą liemenį (daugiau žiūrėkite straipsnio fotogalerijoje):Todėl iškilo klausimas: ar šių kelnaičių pasirodymas yra žingsnis atgal, ar visgi pirmyn? Išvydusi viename šokio spektaklyje tokias kelnaites – net aiktelėjau, nes nesupratau, ar tai yra seksualu, ar tai yra retro stilius, ar tai yra šiuo metu madinga, ar visgi iššūkis moteris nuoginančiai madai? Šįkart neturiu specialistų komentarų, tačiau kai kuriais atvejais reikia įsiklausyti, ką kalba moteris apie tai prie kavos. O kartais įsiklausyti ir įsižiūrėti į savo kūną.

Taigi, pažemintas drabužių (ir tuo pačiu apatinių) liemuo atidengia mūsų strėnas ir, žinoma, inkstus. Ką daro organizmas tokiu atveju? Šildo inkstukus ir kaupia riebaliukus tose vietose. Ką gi gauna moteris dovanų? Riebaliukų sluoksnį nepageidaujamoje kūno vietoje.

Man ši mintis buvo tokia geniali, kad gavau atsakymus į visus savo anksčiau keltus klausimus, kodėl šiuo metu yra begalės merginų, kurioms „krenta visi papildomi priedai“ per džinsų liemenį. Nesakytum, kad merginos storos ar nebe jaunos.

O kokie privalumai nešiojant štai tokias, aukšto liemens kelnaites? Jos formuoja merginų liemenį – aukštą ir ploną. Ir, žinoma, apsaugo nuo šalčio vidaus organus, kuriems tokiu atveju nereikia kaupti papildomų kilogramų netinkamose moters kūno vietose.

Ar tai tiesa? Spręsti jums. Kol kas nėra oficialiai nei paneigtos, nei patvirtintos informacijos – tai tik moteriškų pokalbių prie kavos nuotrupos.

Madinga tai – kas patogu, ir kiekviena moteris žino geriausiai, kas ją labiausiai puošia, išryškina jos privalumus bei paslepia trūkumus.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
disgusting...
2009-02-28 23:54:54
really...
Barzda
2009-02-28 21:24:31
Man ši mintis buvo tokia geniali, kad gavau atsakymus į visus savo anksčiau keltus klausimus, kodėl šiuo metu yra begalės merginų, kurioms „krenta visi papildomi priedai“ per džinsų liemenį.

:DD kreipkis del Nobelio premijos uz genialuma - turetum gaut dar siemet:DDD
Riebaliukai kaupiasi tikrai ne del triusiku o del bulkuciu, kurias valgo tos merginos:D Manyciau kad sita victoria's secret linija yra sukurta brandzioms moterims, kurioms aktuali ju laiku mada, kurioms aktualus silumos faktorius, kurios nori ta iskritusi pilva paslept.
Stringai yra visuomenes liga. Man jie nera seksualu ir vyrams taip pat. Jie neatlieka apatiniu funkcijos, tada jau geriau visai be apatiniu kaip hipiams laxtyt.