• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Madingi įvaizdžiai žiemos šventėms (foto)  19 

Autorius: Laura M.
2009-11-25 15:12:00

Į vakarėlį – haute couture stiliumi. Tai įmanoma. Pamėgink nusikopijuoti kurį nors vieną iš 10 madingiausių šio sezono įvaizdžių.  Juos siūlo garsiausi pasaulio dizaineriai

1.    Egzotika. Ji visada mainga, visada traukia akį. Tik ant šio sezono podiumų karaliavo ne egzotiški kraštai, o egzotiniai gyvūnai. Ką pasakytum apie rūbus puošnių povo plunksnų ar seksualių tigro, leopardo margumų motyvais?2.    Aplink pasaulį. Tai – mados ir fantazijos kelionė po tolimus kraštus. Jei tavo suknelėje atsispindės geišos ar graikų deivės rūbų motyvai – savo stiliumi žengsi koja kojon su šio sezono tendencijomis.3.    Žaidimas. Seksualios jūrininkės stilius vakarėlyje? O gal pankiškas makiažas prie iškilmingai progai skirto kostiumėlio? Nepraleisk progos pažaisti!4.    Lady GaGa ar Rihanna? Abi šios dainininkės pastaruoju metu kur kas labiau garsėja originaliu savo rūbų, o ne muzikos stiliumi, nė per nago juodymą viena kitai nenusileisdamos. O štai kas ir kur semiasi įkvėpimo – ar dizaineriai, regėdami drąsius šių moterų pasirinktus aprangos elementus, ar pačios stiliaus ikonos, atidžiai sekdamos mados naujoves – išlieka mažutė paslaptis. Šiaip ar taip, šių metų kalėdiniam vakarėliui pasirinkusi ką nors iš jų „repertuaro“ tikrai neliksi nepastebėta.5.    Jausmingas moteriškumas – nuo mados nepriklausanti siekiamybė. Vienaip ar kitaip jis atsispindi įvairiuose rūbų stiliuose. Bene ryškiausios jo gaidos šį sezoną – į  penktąjį dešimtmetį grąžinantys raukti sijonai bei Holivudo aukso amžiaus laikų prabanga ir elegancija.6.    Ledi šarmas. Ar matei, kaip tinka žavi skrybėlaitės Skaivai, kai ji veda „Lietuvos perlus“? Neabejok – tiks ir tau. Ne tik tiks, bet ir sukurs naują, nepakartojamą įvaizdį. Priderink prie jų ką nors beprotiškai elegantiško – ir atrodysi tobulai.7.    Seksualioji burleska. Perregimi audniai, žaviai šmėžuojančios apatinių rūbų detalės – tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje šie mažmožiai gali sukelti tikrą jausmų audrą!8.    Smokingo arogancija. Vyriško smokingo arogancija moters garderobe – efektingas derinys, ypač jei tu nesi linkusi laikyti savęs silpnąja lytimi. Tiesa, dėl epiteto „dailioji“ tikriausiai nesiginčysi, ypač vilkėdama tokiu kostiumu.9.    Militaristinis. Nori pasijusti dar stiprenė? Rinkis militaristinio stiliaus rūbus. Čia tiks ir husariškas užsegimas, ir generolo antpečiai, ir netgi slaptojo agento stiliaus odinis lietpaltis.
10.    XXI amžiaus Coco Chanel. Kadaise ji išrado mažą juodą suknelę. Dabar ši suknelė tapo nepakeičiama tavo garderobo detale. O kad nebūtų įdomu, kartkartėmis ją vis dėlto galima... pakeisti – paklūstant sezono mados kaprizams.Dar daugiau šių įvaizdžių pavyzdžių pamatysi mūsų fotogalerijoje.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
vika
2010-02-24 13:47:48
as 18 suskaiciavau kuriuos apsivilkciau :)
Natalija
2010-02-23 22:35:12
Galliano darbai nuostabus kaip visada!!!
Ruta
2010-02-12 23:08:21
na, zinoma, tam tikrom aplinkybem ir progom.. :)