• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Maudymosi kostiumėlis. Kokio nori Tu? (apklausa)  10 

Autorius: Pagal super-lady.ru, Gerda Z.
2010-05-18 08:00:00

Manyti, jog maudymosi kostiumėlis yra nereikšminga detalė, yra didelė klaida. Maudymosi kostiumėlis kiekvienai moteriai bei merginai yra labai svarbu bei reikalinga. Juk kiekviena norime paplūdimyje atrodyti tobulai bei traukti aplinkinių žvilgsnius.

Praėjusio amžiaus pradžioje, atvirus bei spalvingus maudymosi kostiumėlius vilkėdavo tik cirkininkės — atstovės, kurios atlikinėdavo pačius įvairiausius triukus mugėse bei cirkuose. Tuomet tebuvo vienintelis modelis — triko. Šiomis dienomis, maudymosi kostiumėlių pasiūla yra ypač plati ir spalvinga.

Bikini
Šis pavadinimas atsirado praėjusio amžiaus pradžioje, pagal vienos iš vietovių, parinktų atominės bombos bandymams, pavadinimo. Jis padarė revoliuciją maudymosi kostiumėlių madoje. Trys nedideli medžiagos trikampėliai ant virvučių pareiškė pasauliui, jog grįžimo į laikus, prieš revoliuciją, nebebus.

Dizaineriai įsitikinę, kad geriausias variantas atostogų metu — bikini. Jis yra bekompromisinis variantas. Jame nėra nieko, kas galėtų paslėpti figūros trūkumus, tačiau yra galimybė parodyti visus privalumus. Tokio kostiumėlio versija vadinama "mini-bikini", šiais laikais peržengė visus apribojimus: jo detalės sukerpamos, prisilaikant azijietiškų sumažintų dydžių, naudojant naujausias technologijas, smulkiausios detalės keičiamos visai nepastebimomis.

Tankini
Tankini — tai savotiška bikini variacija. Toks kostiumėlis skiriasi nuo to, kurį vadiname įprastiniu bikiniu tuo, kad jo viršutinė dalis labiau uždara. Šis modelis — idealus variantas toms, kurios nori paslėpti savo figūros trūkumus.

Sportiniai maudymosi kostiumėliai
Šie kostiumėliai pasižymi ypatingomis detalėmis bei išskirtinumu: jie turi būti patvarūs, pagaminti iš specialios medžiagos. Dažniausiai sportiniai maudymosi kostiumėliai gaminami ištisiniai.

 
Apatinis trikotažas ar maudymosi kostiumėlis?
Tokie kostiumėliai būna gana panašūs į apatinius drabužėlius. Dauguma jų su paroloniniu formų liemenėlėmis, kurios prisiderina prie moters formos ypatumų. Dažniausiai būna dekoruojami raukinukais ar kaspinėliais.
 
Megzti arba nerti maudymosi kostiumėliai
Jie yra labai madingi, nuolat atsiranda vis įdomesnių detalių bei modelių, tačiau tokie maudymosi kostiumėliai tinka tik nepriekaištingos figūros merginoms. Sušlapę jie ištįsta ir ilgai džiūsta. Tad, jei Jūsų figūra nėra ideali, geriau būtų rinktis kitą variantą. 
 
 


Kuris maudymosi kostiumėlio variantas Jums mieliausias?
Bikini
1003 (70.58 %)
Tankini
216 (15.2 %)
Sportinis variantas
50 (3.52 %)
Megztas/nertas maudymosi kostiumėlis
152 (10.7 %)

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
kkts
2010-05-29 17:55:17
kodel visi maudymosi kostiumeliai reklamuojami tik ant dziusnu?
koko
2010-05-27 21:28:31
o kodel neleidzia pasirinkt ale apatinioo trikotazo varijanto? :////
....
2010-05-27 19:23:03
Monokini man kazkaip priimtiniausia, bet kai norisi idegti tai tikrai jo nesirikciau tam bikini manau yra