• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Megzti rūbai: tendencijos rudeniui 2009 (foto)  3 

Autorius: Bazilė
2009-08-19 09:55:00

Megzti rūbai: tendencijos rudeniui 2009 (foto)
Nymag.com nuotr.

Krizė iš koto verčia net pačius garsiausius mados grandus. Tą visai neseniai pademonstravo koncernui „Escada“ paskelbtas bankrotas. Tuo tarpu mes, lietuvaitės, sunkmečio taupymo režimą jungiame spartesniu žingsniu ir droviai nusuktu žvilgsniu praeidamos pro brangesnių rūbų parduotuvių vitrinas, vis dažniau garderobą papildydamos pigesniuose prekybos taškuose.

Ar tai reiškia, kad ruduo bus mažiau stilingas? Anaiptol! Juk daugelis mūsų vis dar išsaugojo fantaziją, o kadaise vaikystėje iš močiutės išmokusios užnerti pirmas nedrąsias akis ant virbalo dabar iš bėdos galime susikurpti visai neblogą megztinį. Juolab kad ateinantį sezoną podiumai žada geras naujienas: pamiklinusios virbalus madingą drabužį nusimegs tiek pradedančios ir nepatyrusios mezgėjos, tiek šio amato virtuozės. Taigi kas madingesnio megztų rūbų pasaulyje?

Neaiškios formos

Toks megztinio siluetas – tikras atradimas pradedančiosioms. Be abejo, tai nereiškia, kad rūbas gali būti numegztas bet kaip. Tačiau pasirinkus parauktą, sukeistą, sudrapiruotą, kelių sluoksnių modelį galima gana patikimai paslėpti mezgimo nelygumus, netobulus kraštus ir kt. Kita vertus, ir mezgimo virtuozėms čia erdvė fantazijai – neribota.

Megztinis-suknelė

Nors prie tokio mezginio teks pasėdėti ne vieną savaitę, tai – gana paprastas ir aiškus variantas, nereikalaujantis pernelyg didelio meistriškumo. Tiesa, svarbu įsidėmėti, kad toks megztas drabužis, be to, kad yra neįtikėtinai šiltas ir patogus, prie tavo figūros pridės bent keletą papildomų kilogramų. Taigi lieknutėms merginoms jis bus pats tas, o apvalesnėms... prieš čiumpant virbalus vertėtų dar kartą pagalvoti apie modelį.

Atverčiama apykaklė

Viena madingiausių šio sezono detalių – didelė atverčiama apykaklė. Ją dizaineriai pritaiko tiek prie megztų, tiek prie siūtų rūbų. Bet ne paslaptis, kad mezgant megztinį ši detalė labai paranki ir netgi paprasčiau įgyvendinama, nei preciziškai apvali ar V formos kaklo iškirptė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas



Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Lineja
2009-08-25 22:15:57
Man patiko 4 nr. nuo pradzios o labai grazus rubai man kaip tik tiktu nes as megstu siluma :)
Lija
2009-08-19 12:22:48
Man ta mantija labai fainai atrodo. Prie kostiumėlio labai elegantiška, bet prie džinsų man arodo irgi turėtų super žiūrėtis.
šilta
2009-08-19 11:42:29
grazu, silta, gera.