• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Miego drabužiai. Ką pasirinkti? (apklausa)  2 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-12-19 15:30:00

Miego drabužiai. Ką pasirinkti? (apklausa)
123rf.com

Mes, moterys, turime būti gražios ne tik dieną su suknele, bet ir naktį, su naktinukais. Kokius pasirinkti, kad miegas būtų saldus ir blogi sapnai nekankintų?

 

Miego drabužiai: Medžiaga

 

Jei norite ramiai miegoti, nesapnuoti košmarų ir atsibusti pailsėjusios, būtinai rinkitės tokius naktinius drabužius, kurie būtų pagaminti iš natūralaus audinio. Puikiai tinka flanelė, šilkas arba medvilnė. Su iš tokių medžiagų pagamintais drabužėliais jausitės ramiai, galėsite miegoti kaip tik patogu, audiniai nesideformuos. Labai svarbu, kad pasirinktumėte kuo laisvesnius miego drabužius. Aptempta pižamėlė arba pieštuko formos naktinukai neleis laisvai judėti ir tai gali jus varžyti.

 

Miego drabužiai: Spalvos

 

Šiais laikais miego drabužių pasiūla – didžiulė. Galite rinktis gėlėtus, dryžuotus, su piešinėliais, be jų, seksualius ir kalėdiškus. Tačiau ar žinojote, kad miego kokybei įtaką daro jų spalva? Jei norite atsipalaiduoti, rinkitės žalius ir žydrus atspalvius, o jei trokštate ramybės – raudonus (tiesa, su mylimuoju šalia raudona spalva sukels aistrą, o ne ramybę). Raudona spalva taip pat mažina stresą.

 

Miego drabužiai: Modelis

 

Priklausomai nuo amžiaus, poreikių ir norų, galite rinktis kokius tik norite miego drabužius. Minkšta ir jauki pižamėlė suteiks jums komforto, nes viršutinę dalį (tarkim, ilgomis rankovėmis), visada galėsite pakeisti kitais marškinėliais, o ilgas kelnes – šortukais. Pižamos dažniausiai būna labai patogios ir mielos.

 

Naktinukai – dar vienas patogus migeo drabužis. Priklausomai nuo to, miegate viena ar su partneriu, rinktinės šilkinius arba medvilninius naktinius. Svarbiausia, kad jums pačiai būtų patogu, o naktinukai nevaržytų jūsų judesių.

 

Mielosios, ar nepamiršote galimybės miegoti nuoga? Nėra nieko geriau, sako ekspertai! Patikėti jais ir sušalus naktį apsivyti savo vyrą? O gal įsisukti į naktinukus? Spręsti jums!

Su kokiu drabužiu miegate?
Su pižama;
195 (50.26 %)
Su naktinukais;
114 (29.38 %)
Miegu nuoga;
79 (20.36 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Karolina
2012-01-05 18:08:12
O nemanai, kad išsilavinimas ir elementarus raštingumas vaikinui galėtų labiau patikti, nei tavo nuogas kūnas?
marzena
2012-01-05 08:56:54
megu noga kt veikinuj atrodicau seksi bomba