• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nuteisti ar išteisinti: Atviri bateliai ir pėdkelnės (apklausa)  12 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2010-08-23 09:00:00

Paskutiniu metu dažnai pastebimas nauja mados tendencija. Viso pasaulio modeliai, žvaigždės iš TV ekrano renkasi batelius atviromis "nosytėmis" ir prie jų dėvi pėdkelnes! Kadaise šiukštu to nebuvo galima daryti, nes nusižengsi visiems galimiems mados reikalavimams, o kas vyksta dabar?
 
Garsiausi dizaineriai šaukte šaukia, jog idealiai atrodo kojas pabrėžiančios pėdkelnės (galimos įvairios spalvos) bei bateliai (įvairiausių modelių), svarbiausia, kad būtų atvirais pirštais.
 
Neseniai aptikta informacija stebina: drąsiai aukitės basutes ir gėlėtas pėdkelnes, o prie batelių (vis dar kalbame apie atvirus) puoškitės raštuotomis pėdkelnėmis.
 
Pateikiame nuotraukas iš pačių įvairiausių madų šou visame pasaulyje, kuriuose naujausias tendencijas pristato visiems gerai žinomi dizaineriai ir kviečiame išsakyti savo nuomonę:
 
Ar pėdkelnės ir basutės yra naujausia mada ar vis dėlto tai simbolizuoja apie prastą mados suvokimą?
 
Valentino:
 
 
 
Burberry:
 
 
 
Gyvenchy:
 
 
Blugirl:
 
 
 
 
 
Ką manote apie naująją mados tendenciją: basutės + pėdkelnės?
Tai nuostabi naujovė, atrodo ypač stilingai.
598 (58.97 %)
Tokia tendencija man atrodo neskoninga, šitaip nesipuosčiau niekad.
325 (32.05 %)
Nenešioju atvirų batelių ir basučių.
91 (8.97 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
sesulia
2010-09-05 21:36:58
Nors žymėjau trečią variantą, nes tikrai nenešioju basučių ir pėdkelnių, bet šiose nuotraukose viskas atrodo labai skoningai - esmė tame, kad basutės čia ne klasikinės, o pėdkelnės matinės. Dažna lietuvaitė užmiršta, kad klasikiniu atveju tai nelabai dera, o siekiant ekstravagancijos viską labai reikia suderinti. :) Palaikau skoningas idėjas. :)
Ta pati Giedrutė :D
2010-08-28 10:27:25
Dar pasitaisysiu, gan gražu kai su pėdutėm, tik ne permatomos spalvos :}
Giedrutė
2010-08-28 10:25:41
Nežinau kodėl, bet man iš viso gražiau, kai gryna koja. Nėr nieko baisiau, kai beprotiškai graži panelė, graži apranga, makiažas idealus, plaukai gražūs, o pažiūri į kojas, ji su permatomom pėdutėm. Nesvarbu ar tai balerinos batukai, ar basutės, juolab kai lauke +29. :} Tik mano nuomonė, nieko nenorint įžeisti. Gal joms tai gražu, patogu ir nekaršta. :}