• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pristatyta 2009 m. pavasario-vasaros sportinės aprangos ir avalynės kolekcija  1 

2008-12-04 00:00:00

Pristatyta 2009 m. pavasario-vasaros sportinės aprangos ir avalynės kolekcija
"Prime Partner" info.

Sportinę aprangą ir avalynę gaminanti kompanija „Reebok“ Lietuvoje pristato su 2009 m. pavasario-vasaros sportinės aprangos ir avalynės kolekciją. Sportuojančioms moterims skirta kolekcija „On the Move“ – pagrindinis kitų metų „Reebok“ pavasario-vasaros akcentas.

Kuriant šią kolekciją buvo derinamas funkcionalumas, stilingumas ir lankstumas. „On the Move“ pirmiausia yra orientuota į fitnesui skirtą aprangą, tačiau nepamirštami ir kitoms sporto šakoms bei laisvalaikiui skirti drabužiai. Kolekcija skiriama septynioms veikloms: pasivaikščiojimui parke, sporto klubui, jogai, šokiui, plaukimui bei tenisui. Pagrindinės šio sezono „Reebok“ moterims skirtos kolekcijos spalvos – šampano, raudona bei vandenyno mėlyna.

„On the Move“ koncepcija atspindi moterų išradingumą įterpiant sportą į savo aktyvią dienotvarkę. 2009 m. kolekcijoje galima rasti ne tik būtiniausią aprangą, avalynę ir aksesuarus, tačiau taip pat ir prabangesnių daiktų, kuriuos galima tarpusavyje maišyti. Ši kolekcija pasižymi lankstumu – ją kuriant buvo siekiama, kad moterys galėtų apsivilkti tą patį drabužį daugiau nei vienai veiklai, taip pat keisti, susegti ir „sluoksniuoti“ skirtingų kolekcijų drabužius bei rinktis tą pačią aprangą namie ir lauke, sportui ir laisvalaikiui.
 

Kuriant 2009 m. „Reebok“ pavasario-vasaros kolekciją, buvo taikoma daugybė naujausių kompanijos technologijų. Sportiniuose bateliuose naudojamos „Core Train“ dėka yra priverčiami dirbti rečiau treniruojami vidiniai raumenys, jų darbo apimtis padidėja net iki 28 proc., o tai lemia greitesnį kalorijų deginimą. Taigi „Reebok“ siūlo treniruotis visur – šia technologija pagamintus sportinius batelius dėvintis žmogus ir vaikščiodamas prekybos centre tirpina kilogramus. Tuo tarpu „Outlast“ technologijoje naudojamo medžiagos pluošto dėka yra palaikoma kūno temperatūros pusiausvyra: esant karštam orui, ši apranga vėsina, o šaltesniu oru išlaiko šilumą. Optimalios temperatūros palaikymas mažina prakaitavimą sportuojant. Naudojant „Smoothfit“ technologiją sukurtas audinys maksimaliai patogiai priglunda prie kūno. Specialia sulydymo įranga yra visiškai panaikinamos arba supresuojamos siūlės. „Išvirkštiniu“ principu sukurta apranga ir avalynė leidžia jaustis patogiai net labai aktyviai sportuojantiems žmonėms.

Kompanijos „Reebok“ dizaineriai, kurdami „On the Move“ kolekciją, analizavo moterų ir vyrų fiziologinius skirtumus. 78 skirtingi genai lemia nesuskaitomą daugybę kūno skirtumų tarp vyrų ir moterų. Pavyzdžiui, moters kūnas reikalauja daugiau laiko termoreguliacijai po aktyvios treniruotės, o prakaitavimą sukelia didesnė kūno temperatūra, taip pat moters svorio centras yra žemiau nei vyro, todėl apatinei kūno daliai skirti pratimai dėl didesnės pasipriešinimo jėgos reikalauja daugiau pastangų.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
....
2008-12-04 18:34:59
siaip prikolas bet kosmosas kazkaip tie batai:DD