• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Radvilė Labutytė pristatė seksualius „Boudoir Private“ drabužėlius (foto)

Autorius: Eli.lt, Nerijaus Šabanausko nuotr.
2017-04-28 15:32:00

Radvilė Labutytė pristatė seksualius „Boudoir Private“ drabužėlius (foto)
Žinomas modelis Radvilė Labutytė nedvejoja – tai, kaip jausis atsikėlusi, moteris nusprendžia dar vakare, pasirinkdama naktinius drabužius bei prie lovos pasidėdama chalatėlį. „Natūralus šilkas, apgaubiantis tarsi antra oda. Nėriniai, priverčiantys jaustis pakiliai vos prabudus. Užburiantys raštai arba ramybę suteikiančios pastelinės spalvos. Visa tai kuria nuotaiką, kuri mus lydi visą dieną“, - apie „Boudoir Private“ liniją kalbėjo ją pristatyti prieš fotoobjektyvą sutikusi manekenė.

Pasak jos, moterys daug pakiliau jaustųsi, jei net namuose, kuomet, regis, niekas nemato, vilkėtų stilingus, kokybiškus drabužius – pavyzdžiui, šortukus bei chalatėlį. R. Labutytės įsitikinimu, vidinis pasitikėjimas pradeda megztis dar tuomet, kai sprendžiama, koks drabužis arčiausiai kūno bus 24 valandas per parą.

„Atrodo, jog tai – smulkmena, neverta dėmesio. O iš tiesų viskas yra kur kas giliau. Savivertė, pasitikėjimas, noras veikti gimsta ne atsitiktinai. Būtent tam pagrindą ir sukuria daugybė smulkmenų“, - patikino R. Labutytė.Modelis „Boudoir Private“ liniją, kurios autorė Londone verslo ir viešųjų ryšių mokslus baigusi stilistė Marija Kelbauskaitė, vadina paslapties drabužiais, kurių „būrį“ ateityje papildys ir apatinės kelnaitės, ir išskirtinės vakarui skirtos suknelės.

„Idėja kurti chalatėlius, braletes, šortukus kilo su drauge vaikštant po medžiagų saloną Londone. Tuo metu ji rengė baigiamąjį darbą dizaino studijomis ir ieškojo išskirtinių audinių. Atkreipiau dėmesį, kad įžengusi į salonus, pirmiausia puolu glostyti šilką ir nėrinius. Iš tiesų, apatinis trikotažas man lyg moteriškumo simbolis, kuris suteikia neabejotino pasitikėjimo savimi“, - antrino M. Kelbauskaitė.

Nuo idėjos iki jos realizavimo kūrėja užtruko du metus. Ji neslepia - įsivaizduodama savo darbus, pirmiausia geidė, kad jie pasižymėtų kokybe ir unikalumu.

„O šios užduotys - laiko vagys! Iš daugybės prancūziško šilko išsirinkti tą tikrąjį, sulaukti jo atvykimo į Lietuvą... Audiniai, jų tiekėjai, siuvėjos, dizaino idėjų komanda... Dabar tikrai žinau - savarankiška, nepriklausoma, stipri ir besąlygiškai mylinti moteris visuomet bus mano kūrybos įkvėpėja“, - sakė M. Kelbauskaitė.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus