• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Reebok“ pristatė naują „Easy Tone“ technologiją
2009-03-18 00:00:00

Eli.lt info.

Kovo pradžioje į Lietuvą atkeliavo didžiausia kompanijos „Reebok“ pavasario-vasaros sezono technologinė naujovė – raumenis intensyviau dirbti priverčiantys sportiniai bateliai. Tai vyksta kasdienai skirtoje avalynėje įdiegtos naujoviškos „Easy Tone“ technologijos dėka.

Kadangi žmonės savo fizine būkle ir dailia figūra dažniausiai susirūpina pavasarį, „Reebok“ šiuo laikotarpiu išskirtinai moterims pasiūlė dar vieną lieknėti padėsiantį būdą.„Tai – revoliucinis produktas moterims: veiklioms studentėms, dirbančioms, daug keliaujančioms ar auginančioms vaikus, kuomet nėra laiko nueiti į sporto klubą, o rūpintis sveikata ir išvaizda norisi. Nesvarbu, ar vedžioji šunį, vaikštinėji su vaiko vežimėliu ar važiuoji į komandiruotę – kojų raumenys nuolat treniruojami, o kalorijos intensyviai deginamos,“ pasakoja kompanijos „Reebok“ produktų pardavimo vadovė Lietuvai Gintarė Aleknienė.

Sportiniuose bateliuose pritaikytos „Easy Tone“ technologijos dėka žengiant kiekvieną žingsnį pagrindiniai bei sudėtingiau treniruojami kojų raumenys yra priverčiami dirbti intensyviau nei įprastai. „Easy Tone“ pagrindu pagamintuose sportiniuose bateliuose po pėdos pagalvėle bei kulnu yra įtaisyti specialūs pusiausvyros padeliai, kurie sukuria nežymų nestabilumą, panašų į vaikščiojimą biriu paplūdimio smėliu. Dėl nestabilumo raumenys dirba intensyviau, o tai lemia greitesnį kalorijų deginimą.

Lyginant „Easy Tone“ batelį su tradicine sportine avalyne, buvo apskaičiuota, jog įtaisytų pusiausvyros padelių dėka raumenų aktyvumas sėdmenų srityje padidėja iki 28 proc., o šlaunų ir blauzdų – iki 11 proc.* Naujieji „Reebok“ sportiniai bateliai nėra sukurti konkrečioms treniruočių rūšims, jie yra skirti kasdieniniam vaikščiojimui.

Kompanija „Reebok“ šį produktą kūrė būtent moterims, prieš tai išanalizavusi moterų ir vyrų fiziologinius skirtumus. Išaiškėjo, jog 78 skirtingi genai lemia nesuskaitomą daugybę vyrų ir moterų kūnų skirtumų. Dideliais skirtumais pasižymi net pėdos. Pavyzdžiui, moters kulkšnis yra arčiau žemės, jos kaulai yra smulkesni, taip pat didžiojo kojos piršto skausmai yra dažnesni. Taip pat moters keturgalvio raumens (esančio nuo dubens iki kelio) kampas** (angl. „Q-angle“) yra didesnis, taigi pėda kitaip liečiasi prie žemės.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus