• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Renginyje „Grožio infekcija“ – festivalio „Mados infekcija“ užkulisiai

2009-03-09 00:00:00

Renginyje „Grožio infekcija“ – festivalio „Mados infekcija“ užkulisiai
„Mados infekcija“ info.

Likus savaitei iki festivalio „Mados infekcija“, kovo 14 d., šeštadienį, 13-17 val. festivalio užkulisiai ir juose dirbantys profesionalai vienai dienai persikraustys į mados ir stiliaus centrą „Europa“ (Konstitucijos pr. 7, Vilnius), kur vyks renginys „Grožio infekcija“. Iškilminga renginio pradžia bus pažymėta fotografo Gedmanto Kropio parodos „Tranz-formacijos Zona“ atidarymu.

Specialiai festivaliui sukurtas makiažas

Renginio „Grožio infekcija“ lankytojai galės pamatyti, kaip atrodo festivalio užkulisiai, kuriuose ruošiamas makiažas modeliams. Festivalio „Mados infekcija“ prodiuserė Renata Mikailionytė ir nuolatinis festivalio makiažo meistras Aurimas Juodiškis renginio žiūrovus supažindins su naujausiomis šio pavasario makiažo tendencijomis.

Apsilankiusieji „Grožio infekcijoje“ turės galimybę ne tik stebėti madingiausius makiažus, juos vietoje išbandyti, bet ir pasigrožėti specialiai festivaliui „Max Factor“ vizažisto A. Juodiškio sukurtu makiažu. Pasak A. Juodiškio, moteriška elegancija ant podiumo derinama su „deginančiu“ makiažu – taip sukuriamas ryškus, drąsus ir nepaprastai seksualus įspūdis. Ypač akcentuojamos gilios, tamsios, aistra degančios akys ir ryškios lūpos – jos teikia dramatiškumo, žavesio bei įžūlumo.

Filmai apie festivalio organizavimą

Stebėdami makiažo meistrų pasirodymus bei dalyvaudami vertingoje „Mados infekcijos“, „Europos“ bei „Max Factor“ loterijoje, renginio dalyviai turės išskirtinę progą pamatyti anksčiau viešai nerodytą filmuotą medžiagą apie praėjusių metų festivalio organizavimą „Making-of“ ir „Backstage“.

Filme „Making-of“ galima išvysti, kaip likus savaitei iki festivalio asketiškos šiuolaikinio meno centro erdvės prisipildo daugiatonėmis geležinėmis konstrukcijomis. Iš jų vėliau konstruojama vis kitokia „Mados infekcijai“ būdinga scenografija bei kasmet nauji, netradiciniai podiumo sprendimai. Antrasis filmas „Backstage“ plačiai atveria duris į festivalio užkulisius, kuriuose jaučiamas tikrasis renginio pulsas.
 
„Festivalio užkulisiai yra pats tikriausias festivalio veidas. Čia viskas tikra: nuo kunkuliuojančių emocijų iki naujausių makiažo tendencijų, todėl labai įdomu dalyvauti šitame procese, o vėliau stebėti sustabdytas akimirkas“, - sakė „Mados infekcijos“ prodiuserė R. Mikailionytė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus