• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Renkamas geriausias vaikų drabužio modelis

2009-04-22 00:00:00

Renkamas geriausias vaikų drabužio modelis
"Bambuk"
Jau beveik dešimtmetį veikianti tekstilės ir aprangos gamintoja UAB „Omniteksas“ kviečia išrinkti geriausią šalies dailės ir meno mokyklų vaikų sukurtą drabužio modelį bei įmonės vykdomo konkurso „Bambuk“. Kaip nori, taip renkis” nugalėtoją. Tai galima padaryti apsilankius įmonės interneto svetainės www.omniteksas.lt polapyje „Konkursas“ ir balsuojant už labiausiai patikusį drabužio modelį.


Svetainėje patalpinti 10 projekto „Bambuk“. Kaip nori, taip renkis“ finalininkų darbų, kuriuos iš beveik 60-ies atrinko konkurso komisija. Jos nariai: žinomas šalies dizaineris Seržas Gandžumianas, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos (LATIA) Generalinis direktorius Gediminas Viškelis bei bendrovės „Omniteksas“ specialistės vaikų sukurtus drabužio modelius rinko atsižvelgdami į konkursui pateikto darbo išpildymą, idėjos originalumą bei jos realizavimo galimybes.


„Projektą inicijavome turėdami ne vienerių metų darbo patirtį tekstilės ir aprangos pramonėje. Pastebėjome, kad aukštuosius drabužio dizaino mokslus baigę jaunuoliai dažniau tampa menininkais, o ne praktiškų, masinei gamybai skirtų drabužių modeliuotojais. Todėl nusprendėme galimybę suteikti šalies dailės ir meno mokyklose besimokantiems vaikams, kurie dar nėra studijavę rūbų modeliavimo, todėl gali be suvaržymų išreikšti savo mintis bei idėjas, kaip, jų nuomone, turėtų atrodyti drabužis, kurį mielai vilkėtų patys“, – sako bendrovės „Omniteksas“, kurios „Bambuk“ prekės ženklo kolekciją sudaro ekologiški apatiniai ir lengvi viršutiniai drabužiai vaikams bei suaugusiems, pirkimų direktorius Vydas Damalakas.


Pasak jo, š.m. vasario pabaigoje išplatinusi kvietimą visoms šalies meno ir dailės mokykloms dalyvauti projekte, įmonė sulaukė tiek labai pozityvių, tiek atsargių reakcijų. Dalis mokyklų su dideliu entuziazmu ėmėsi darbo ir džiaugėsi vaikams suteikta galimybe išbandyti savo jėgas drabužių modeliavime. Tuo tarpu kitos taip ir nesiryžo atitrūkti nuo mokymo programų ar net suabejojo savo auklėtinių sugebėjimais. Tad iš viso projekte dalyvavo apie ketvirtadalis (13) visų šalies dailės ir meno mokyklų iš septynių šalies apskričių, kurios iki kovo pabaigos atsiuntė ir konkurso „Bambuk“. Kaip nori, taip renkis” komisijos vertinimui pateikė 59 darbus.  

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus