• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ruduo - žiema 2010: Lyg iš pieno plaukusi...

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2010-09-10 15:00:00

Nors vasara pasibaigė, tačiau noras segėti sijonėlius niekur nedingo. Taip, lauke gana vėsu, tačiau juk tam yra pėdkelnės. Vėl žadate įsigyti juodas, tamsiai rudas arba kūno spalvos? Nejuokaukite! Tai jau pasenę. Ateinantį sezoną garsiausi dizaineriai mums leidžia eksperimentuoti ir pradėti dėvėti baltos (taip taip, baltos) spalvos pėdkelnes!
 
Tai kokios tos pėdkelnės?
 
Visų pirma, turite žinoti, jog spalvų variacijos yra gana įvairios: pradedant baltomis it pienas, pėdkelnėmis, baigiant balintos kavos ar kondensuoto pieno atspalviais.
 
 
Juoda balta: nemirštanti klasika.
 
Ateinantį sezoną bus ypač madingas klasikinis juoda balta aprangos variantas.
 
"Topiniai" rudens variantai štai tokie:
 
* Juoda suknelė, baltos pėdkelnės bei juodi bateliai.
 
* Rudenį ir žiemą nepamirškite odinių drabužių! Norite būti stilinga? Vilkėkite kuo daugiau odinių detalių. Odinė striukė, odiniai batai ir balintos kavos pėdkelnės - ekstravagantiškas, originalus bei ypač madingas aprangos variantas.
 
 
Nepamirškite, kad: itin plonos baltos, smėlio spalvos, šviesiai pilkos pėdkelnės Jūsų kojas optiškai palieknins. Taip pat labai svarbu žinoti, jog baltos pėdkelnės tinka ir sportiniam - laisvalaikio variantui prie įvairaus ilgio šortukų ar bridžų.
 
 
 
 
Sniego karalienė
 
Mergina apsirengusi baltai visuomet atrodo tvarkingai, prabangiai ir šventiškai. Šiandien norite būtent tokia ir būti? Baltut baltutėlė it sniegas? Nepamirškite baltų pėdkelnių. Tačiau neapsiribokite vienu atspalviu ir norėdamos pabrėžti savo asmenybę, rinkitės žydrus, pilkus, gelsvus bei rausvus atspalvius.
 
 
Kokius batus rinktis?
 
Jei esate ištikima klasikai, rinkitės juodos spalvos batus — tai gali būti jau minėtieji bateliai - laiveliai, taip pat aulinukai ar net ilgi rudeniniai batai. Viskas priklauso nuo sezono bei oro už lango. Tačiau jei klasika Jums pabodo ir nebenorite net pagalvoti apie juodus batus, būkite drąsi ir prie baltų pėdkelnių derinkite batus, kurių atspalviai vyrauja nuo šviesiai iki ypač tamsiai rudos spalvos, taip pat prie baltų pėdkelnių ypač įdomiai atrodys pilkos spalvos batai.
 
Nuotraukose puikiai atsispindi dar viena įdomi mados tendencija: prie aulinukų derinti šiltas (gali būti vilnonės) kojines. Jos turi šiek tiek matytis iš batelių ir jų spalva neturi ypač rėžti akių.
 
 
 
 
 
 
Būkite drąsios, eksperimentuokite ir sužavėkite aplinkinius savo išskirtinumu bei puikiu mados pojučiu!
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus