• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sandros Straukaitės kolekcijos trumpam atsidurs internete

Autorius: MemberShop.lt
2010-09-22 09:00:00

Sandros Straukaitės kolekcijos trumpam atsidurs internete
Organizatorių nuotr.

Lietuvos mados pasaulyje papūtė nauji vėjai. Garsių šalies drabužių dizainerių kolekcijos nuo podiumo keliauja į virtualią erdvę. Pirmasis naujovių pranašas – vardiniai Sandros Straukaitės drabužiai, kurie uždaroje internetinėje parduotuvėje pasirodys jau šiandien. Garsių šalies dizainerių kūrinių pardavimus Lietuvoje ėmė organizuoti naujas internetinis klubas membershop.lt


Prisiregistravę membershop.lt bendruomenės nariai galės už pusę kainos įsigyti drabužių iš S.Straukaitės kolekcijų Opus Nr. 13 ir Staccato. Anot mados kritikų, vienos kūrybiškiausių šalies dizainerių kūriniai išsiskiria jaunatviškumu, stereotipų laužymu, originaliais kirpimais, funkcijų įvairove. Tuo pačiu drabužiai išlieka patogūs ir praktiški.


„Keista, jog išpardavimai internetu Lietuvoje debiutuoja tik dabar. Užsienyje jau seniai madinga ir populiaru garsiausiais prekiniais ženklais pažymėtų prekių su didelėmis nuolaidomis įsigyti virtualioje erdvėje“, - stebisi dizainerė. Tuo pačiu S.Straukaitė tikisi, jog po išpardavimo jos studija taps erdvesnė. Produktyviai dizainerei ji tapo per ankšta, nes dabar joje vos telpa visi jos kurti drabužiai.


S.Straukaitės kolekcijų drabužiai bus išparduodami tik savaitę – nuo rugsėjo 21 d. iki 28 d. Internetinių išpardavimų klubo organizatoriai teigia, kad tai nebus paskutinis dizainerių desantas internete. Kiek vėliau membershop.lt bendruomenė galės įsigyti ir kitų žymių Lietuvos kūrėjų drabužių.


„Vakarų Europos šalyse tokie internetiniai išpardavimai muša populiarumo rekordus. Žmones vilioja didelės nuolaidos, garsūs prekės ženklai ir patogumas. Pavyzdžiui, Prancūzijoje tokiuose klubuose yra užsiregistravę apie dešimtadalį gyventojų. Neabejojame, toks modelis prigis ir pas mus“, - sako membershop.lt įkūrėjos UAB „Baltijos didmena“ direktorius Marius Radavičius.


Anot jo, aukštosios mados gerbėjams Lietuvoje toks prekybos būdas turėtų būti patrauklus ne tik dėl nedidelės vardinių dizainerių drabužių kainos, bet ir laiką taupantis apsipirkimo būdas. „Kam nardyti po senamiestyje išsibarsčiusius butikus, jei išskirtinį daiktą gali gauti keliais pelės spustelėjimais.“, - pastebi M.Radavičius.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus