• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Stiliaus patarimai baroko damai

Autorius: Parengė Gerda Zemenskaitė
2010-11-28 10:00:00

Tikriausiai daugelis iš Jūsų neretai pažvelgusios į podiumo gražuoles supykstate, kad ir vėl eilinė kolekcija skiriama lieknutėms mergaitėms, kurių išmatavimai yra idealūs, kurių ūgis apie 1.80 centimetrų ir joms, atrodo, idealiai tinka bet koks dizainerių sukurtas drabužis.
 
O kaip jaustis tai dailiosios lyties atstovei, kuri gali didžiuotis moteriškais apvalumais, yra putlutė ir apvalutė? Ar tokia moteris pasmerkta lindėti plačiuose ir nuobodžiuose drabužiuose? Tikrai ne! Skambinam varpais ir pranešam kiekvienai moteriai, kuri yra nutolusi nuo 90-60-90 išmatavimų, kad jos laikas tikrai nepasibaigęs ir kad ji turi šansą atrodyti stilingai ir moteriškai!

Pristatome itin gražių vakarinių suknelių kolekciją kiekvienai apvalutei, putlutei, tačiau seksualumo nestokojančiai damai!
 
 
 

Nepamirškite, jog Didžiausios Metų Šventės jau ne už kalnų. Nepalikite paskutinei akimirkai maratono po parduotuves ir nešaukite, jog vėl neturite ką apsirengti. Likus mėnesiui iki švenčių, išsirinkite apsvarstykite ko labiausiai norėtumėte, o tada ramiai važiuokite į prekybos centrus rinktis to, kas labiausiai Jums tinka!
 

Jūsų privalumas krūtinė? Pabrėžkite ją, pasipuoškite prašmatniu vėriniu, kad aplinkinių akys kristų į tai, kas gražiausia.
 
 
 
Esate nepatenkinta apkūnokomis rankomis? Visada galite rinktis skraistę arba dailų ir šventinį BOA pečiams pridengti.
Norėdamos pabrėžti liekną liemenį, turėtumėte rinktis diržą. Šį sezoną net nemėginkite iš namų išeiti be plataus diržo arba kuklios, bet iškalbingos sagtelės liemens srityje.
 

Reiktų nepamiršti, kad apkūniai damai ypač tinka raukinukai ant klubų (pvz nuotraukoje) arba toje vietoje įsegtas didelis prabangus gėlės žiedas.
 

Jei norite atrodyti kukliau, galite rinktis juodą – mažą suknutę. Taip, ji nebus S dydžio, tačiau radusios sau tinkamą modelį, atrodysite ne ką prasčiau nei Coco Chanel.
 

Pabrėžkite tai, ką turite gražiausia: skeltukas kvies atkreipti dėmesį į Jūsų ilgas kojas, o suknelė su atvira nugara neleis atitraukti akių nuo gundančiai krintančių plaukų sruogų ant nuogos nugaros.
 
 

Nota bene! Aukštakulniai, šukuosena, gundantys aksesuarai, gera nuotaika bei pasitikėjimas savimi! Šis lemtingasis penketukas yra tai, ko reikia kiekvienai damai, kuri nori būti tikrąja Vakaro Ledi. 
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus