• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tamsioji mados pasaulio pusė  17 

Autorius: tv3
2009-12-21 12:00:00

Tamsioji mados pasaulio pusė
tv3 nuotr.

Jau daugiau nei dešimt metų mūsų ausis pasiekia žinios apie lietuvaites, sėkmingai kopiančias į mados pasaulio olimpą arba besiblaškančias mados pasaulio kuluaruose. Iš pirmo žvilgsnio tokios istorijos primena šių dienų pasakas apie pelenes. Dailios paauglės, kai kurios net vaikystę praleidusios atokiuose Lietuvos provincijos kampeliuose, vien savo dailiu sudėjimu ir grožiu uždirba sumas, apie kurias jų tėvai nė nesvajojo. Jos keliauja po pasaulį, šypsosi iš blizgių žurnalų viršelių, merkia akį iš televizijos eteryje besisukančių reklamų, bičiuliaujasi su pasaulinio garso žvaigždėmis ir, atrodo, mėgaujasi nerūpestingu prabangiu gyvenimu.

Tačiau visa tai – tik išorinė jų gyvenimo pusė. Norėdami parengti išsamų reportažą, laidos kūrėjai nukeliavo net į Honkongą bei Milaną ir susitiko su Lietuvą garsinančiomis manekenėmis, kurios ne kartą dirbo su tokiais mados gigantais kaip „Prada“. „Gucci“, „Dolce&Gabbana“, „Versace“ ir kt. Merginų išpažintys priblokš ne vieną, o slapti gražuolių vaizdo dienoraščiai pravers duris į nematomą mados verslo pusę.

Narkotikai, alkoholis, pagyvenusių milijonierių vilionės, nuolatinis badas, o kartais ir sužlugę likimai – apie tai pirmadienio laidoje ryšis prabilti garsios gražuolės, mados džiunglėse dėl išlikimo kovojančios jau daugybę metų.

„Ne vieną jaunutę merginą buvome priversti išsiųsti namo, o po jos liko tūkstantinė skola agentūrai, – laidos kūrėjams pasakojo viena garsiausių lietuvių modelių Jūratė Valantavičiūtė. Daugybę metų pati vaikščiojusi podiumu ir pozavusi garsiems fotografams, moteris dabar pati vienai garsiai italų agentūrai padedanti ieškoti naujų perspektyvių veidų. – „Atsisveikinti su paaugliais modeliais, net ir pačiais perspektyviausiais, tenka gan dažnai, nes merginos neatsispiria mados pasaulio pagundoms ir vietoje darbo renkasi pagyvenusių vyrų kompaniją. Štai kartą manekenė iš Lietuvos sugebėjo neatvykti net į „Vogue“ fotosesiją, nors turėjo pozuoti šio mados biblija vadinamo žurnalo viršeliui. Kai paklausiau kodėl, jos atsakymas mane tiesiog pribloškė. Pasirodo, išvakarėse ji linksminosi žvaigždžių būryje, o ryte vietoje karjeros aukštumas jai galinčio garantuoti darbo pasirinko pasimatymą su į senelius jai tinkančiu italų verslininku. Mergina nesuprato, kad kitą dieną į Italiją skris jau kita gražuolė – tokia pat naivi, tik pusmečiu jaunesnė. O ji bus nebereikalinga – ne tik pasilinksminti norėjusiam verslininkui, bet ir modelių agentūrai.“

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
To LT
2010-04-27 11:41:37
Aik tu zinove blet. Moterim px ar yra ar nera jos visada nori but lieknos ir grazios. Tik kaip jau pradeda lieknintis negali sustot ir visada save mato storas. Visada bijo lipt ant svarstykliu.
LT
2010-04-04 13:49:20
Fui kox perdziuves skeletas nuotraukoje... Panos,negalbokit ,kad bernam patixit lb kudos,mum patinka,kai yra uz ko paimt,o ne kaulus ciupinet :p
Vytas
2010-04-01 20:00:18
nenuvaziavo i Vogue, nes tikriausiai dideni uzdarbi pasiule tas verslininkas :)