• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vasaros rūbai: sudie ar iki pasimatymo? (foto)  9 

Autorius: Laura M.
2008-08-24 00:00:00

Vasaros rūbai: sudie ar iki pasimatymo? (foto)
Numag.com nuotr.
Vasarai pasibaigus nori nenori tenka iš spintos gilumos ištraukti šiltesnius rūbus, o plonas vasarines drapanas pastumti į lentynų gilumą. Dėliojant bepasitraukiančio sezono rūbus neretai kyla ir vienas skaudus klausimas: ar rūbui tarti „iki pasimatymo“, ar pamojuoti „sudie“?

Skubame pasufleruoti: kai kurie šio sezono daikčiukai tikrų tikriausiai liks madingi ir kitą vasarą, tad pernelyg giliai jų dar nenukišk. Kad įsitikintum, jog nemeluojame, pateikiame „vaizdinius įrodymus“: nuotraukos kairėje – iš 2008-ųjų vasaros kolekcijų, o dešinėje –žvilgsnis į 2009-ųjų vasarą.

1. Platėjantis sijonas iki kelių. Itin moteriškas, patogus ir elegantiškas – jis tiesiog negali pasitraukti iš tavo spintos. Kurį laiką primirštas universalus ilgis ir platėjantis siluetas šią vasarą atsisveikina tik trumpam – iki kitos vasaros.2. Baltas sijonas juodu raštu. Juodas sijonas ir balta palaidinė – klasika. Juoda palaidinė ir baltas sijonas – žaisminga inversija. O baltas sijonas margintas juodais raštais – itin efektingas derinys, karaliavęs šiame sezone ir pratęsiantis savo kadenciją kitą vasarą.3. Palaidinė su dirželiu. Kaip tik ji tavo figūrai suteikė moteriškesnį siluetą – tad nepamiršk jos ir kitąmet!4. Maža nejuoda suknelė. Coco Channel sukūrė amžinai elegantišką juodą suknutę, o pastarųjų metų mada siūlo žaismingą ir lengvą bet kokios kitos spalvos garderobo puošmeną: subtilią, elegantišką ir lygiai taip pat tinkančią įvairiausiomis progomis, svarbiausia – kad tos progos pasitaikytų vasarą, nes visais kitais sezonais į pirmą vietą vėl išeina juoda spalva.5. Balta vieno peties suknelė. Šią vasarą ji šturmu paėmė mūsų spintas kartu su „Sekso ir miesto“ filmu, o kitą vasarą ji bus ne mažiau populiari, nes... tai tiesiog seksualu, romantiška ir žavu.6. Etniniai motyvai. Slaviški, kiniški ar afrikietiški raštai? Tai turėtų būti vienintelis klausimas, aktualus toms, kurios dievina etninį stilių. Jis buvo madingas šį sezoną – liks madingas ir būsimą vasarą.7. Į apačią siaurėjančios kelnės. Kol kas tai buvo mados avangardas, bet kitąmet šis rūbas, kaip prognozuojama, dar labiau išpopuliarės. Tad jei šią vasarą paskubėjai tokias įsigyti – būtinai pasilaikyk ir ateinančiai!Gairės: Coco Channel

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Lija
2008-08-24 23:22:12
Man irgi tie abu etno modeliai labai įspūdingai atrodo. Išvis toks pseudohipiškas stiliukas fain. - nesvarbu, ar madinga, ar ne, kiekvieną sezoną ką nors tokio turiu. Labai panašią į tą suknelę palaidinę dar nuo praeitos vasaros turiu - tiko prieš metus, nešiojau ją šiemet, dar ir kitai vasarai lieka kaip nauja :)
sime
2008-08-24 20:30:34
ne nu tos paskutines dvi kaip aprengtos tai negaliu zet. Kaip skudurinukes. Net is kiemo iseit taip negaleciau! o ta suknele su etniniais motyvais tai nai nai nai kaip man jos reikia
Karolina
2008-08-24 20:04:09
Bet platejancios optiskai siaurina kojas, o tos siaurejancios - tai kaip pizama, tokia tumbacka padaro :(