• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Visas scenas užkariavęs Mantas pristato savo vardinius akinius  2 

Autorius: Jurgita Kviliūnaitė
2011-04-09 11:54:00

Visas scenas užkariavęs Mantas pristato savo vardinius akinius

Ne paslaptis, kad muzika jau seniai žengia koja kojon su mada. Tai sėkmingai ne vieną kartą jau įrodė užsienio muzikos garsenybės, kuriančios ne tik savo drabužių linijas, kvepalus, bet ir aksesuarus. Lietuvoje –  tai  vis dar naujovė. Vienas populiariausių Lietuvos dainininkų, šokėjų bei aktorių Mantas pristato savo vardinius akinius.

Paklaustas, kodėl ryžosi kelti koją į visiškai jam svetimą sferą, nuolat tarp stilingiausių minimas Mantas sako: „Į mane kreipėsi viena optikos kompanija, kuri teigė, kad į saloną nuolat ateina žmonės ir prašo „tokių akinių, kaip Mantas nešioja klipe „Čiuožki čiuožki“. Tad nesumeluosiu pasakydamas, kad buvome priversti padėti optikai išsisukinėti iš tokių suktų klientų prašymų“, – juokauja Mantas, pabrėždamas, kad vitrinose pasirodysiantys akiniai nebus tik tie vieninteliai matyti klipe, „moksliukiški“. Kuriant akinių dizainą labiausiai buvo atsižvelgta į šiuo metu pasaulyje egzistuojančias tendencijas.

Dizainas ir gamyba buvo patikėta olandams

Sėkmingai į muzikos Olimpą kopiantis Mantas pripažįsta, kad sukurti akinius buvo labai rimtas iššūkis, o visi darbai truko beveik pusmetį. Tiek pats dizaino kūrimas, tiek pats akinių gaminimas vyko bendradarbiaujant su olandais.

Iš viso buvo sukurti keturi taip vadinamo unisex tipo modeliai. Nuspręsta akinius gaminti iš šiuo metu labai populiarios ir itin madingos medžiagos – medieną imituojančio plastiko. Tai yra viena iš brangiausių ir moderniausių koncepcijų dabartinėje optikos rinkoje. Netrukus visų didžiųjų Lietuvos miestų optikas pasieksiantys Manto kurti akiniai bus riboto kiekio.

„Pamatę įsitikinsite, kokie originalūs ir madingi yra šie akiniai. Tikiuosi, kad juos pirks ne tik mano fanai, bet ir tiesiog stiliui bei madai neabejingi žmonės, nes akiniai išties stilingi“,,– sako muzikantas. Optimizmo jam prideda ir tas faktas, kad akiniais jau prekiauja aplinkinių šalių – Lenkijos, Latvijos bei Estijos – optikos salonai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Jekaterina
2011-04-11 19:10:57
nebrangei :) Tik ar grazus?
as
2011-04-10 12:21:40
Tik ~300 ir akiniai tavo ;)