• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vos keli žingsniai ir Tu išleistuvių vakaro deivė (nuotraukos)  3 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-06-01 13:00:00

Vos keli žingsniai ir Tu išleistuvių vakaro deivė (nuotraukos)
Ya-modnaya.ru nuotr.

Tavo vakaras jau visai čia pat. Vos mėnesis ir Tu žengsi atsiimti vidurinės mokyklos baigimo atestatą. Aplinkiniai Tave fotografuos, o Tu vis dailiai šypsosies ir jausi pakylėjimą.

 

Tam, kad atrodytumei nuostabiai, Tau tereikia visai nedaug. Visų pirma, tiek išleistuvių vakarą, tiek ir paprastą dieną, labai svarbu - šukuosena. Jei nuspręsi darytis šukuoseną pas kirpėją grožio salone, gali būti rami, pasitikėk profesionalu ir Tu atrodysi puikiai. Tiesiausius plaukus stilistė sugarbiniuos, o itin banguotus - ištiesins. Viskas priklausys tik nuo Tavo pageidavimų.

 

Jei nuspręsi šukuoseną daryti pati, nepamiršk, kad eksperimentuoti nevalia. Likus mėnesiui iki išleistuvių, būtinai pamėgink pasidaryti įvairias šukuosenas, pažiūrėk ar Tau jos tinka ir ar atrodai gražiai. Jei šukuosena iš katalogo atrodo gražiai, tai dar nereiškia, kad ji tiks ir Tau. Juk labai svarbu merginos veido forma, bruožai, plaukų spalva ir plauko storis.

 

Kai šukuosena padaryta, plaukučiai žvilga su nuostabiu aksesuaru, Tau dar reikia dailios suknelės. Daugelis paprastų merginų, taip pat ir stilistai pataria rinktis klasiką. Su klasikine suknele puikiai atrodysi tiek per išleistuves, tiek po kelerių metų, kai žvelgsi į nuotraukas. Daili, kūną aptempianti ir dailias Tavo linijas pabrėžianti suknutė puikiai tiks tiek oficialiai daliai mokykloje, tiek vakarėliui iki ryto. Nereikia jokių pūstų suknelių, jokių tortų ar suknelių su šleifu. Nepamiršk, kad genialumas slypi paprastume. Pasirinkusi kuklią minimalistinę suknelę derink aksesuarus. Jie gali būti masyvūs, pabrėžiantys Tavo išskirtinį stilių. Rinkis auksinę bižuteriją, puikiai tiks ir masyvūs karoliai ir priderinta plati apyrankė.

 

Ir... labai svarbu - manikiūras. Jei jau renkiesi klasiką, tai rinkis prancūzišką manikiūrą ir nesuklysi. Nagai atrodys tvarkingi ir praneš aplinkiniams apie Tavo stiliaus pojūtį. Jei renkiesi ekstravagantišką suknelę, tai, žinoma, ir nagai turėtų būti atitinkamai sutvarkyti - gali išmėginti net nagų dailę!

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
kasaras
2011-06-26 22:15:15
Sukneles labiau tinkamos teminiam vakareliui ,bet tikrai ne isleistuvems
Toma
2011-06-03 14:58:35
Man dauguma (beveik visos) suknelės atrodo tinkamos vakarėliui, na, gal dar paskutiniam skambučiui, bet ne išleistuvėms... :/
...
2011-06-02 21:01:15
negrazios...pakankamai vulgarios ir issaukiancios sukneles...galejot konors grazesnio paieskot..naturalaus, saikingo, stilingo ir jaunatvisko :)