• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyrų mada. Dizainerių žvilgsnis šiam pavasariui  1 

2008-03-05 00:00:00

David Becker, CO savininkas: "šį pavasarį viskas yra madinga, kas yra laisva, lengva. Pablankę audiniai, juos gali pakeisti ir medvilninis audinys, oda, drobė, medvilnė, ar vilna su detalėmis, kurios yra rankų darbo. Mados supratimas turi būti rodomas subtiliai.

Kohzo washed: medvilniniai/Kevlar džinsai. Šis novatoriškas Japonijos dizaineris įveda naują standartą. Nunešiotos išvaizdos džinsai, padarytus su 6 procentų Kevlar ir medvilnės. Jie labai plonami, lengvi, žemu liemeniu."

Mihara Yasuhiro: senoviniai juodi odiniai batai.

"Įžymaus Japonijos projektuotojo Mihara Yasuhiro rankų darbo batai yra šio pavasario mados pavyzdys Jis puikiai tinka prie Kohzo žemu liemeniu džinsų."

Mosley Genčių lakūnai: "Nepakankamai šviesus, teigiamas ir lengvas pavasaris. Spalvotais rėmeliais ir spalvotais stiklais akiniai tikrai padės tą pajusti. Šie ryškiai nudažyti saulės akiniai grąžina į praeitį ir savo spalvomis perteikia pavasario mados šauksmą."

Tom Ford: eglutės rašto kostiumas ."Šis šilkinis ir lininis kostiumas turi romantišką penktojo dešimtmečio stilių, su visa laukta Tom Ford asmenybe. Puikus vasaros vakarėliams ir darbo susitikimams."

Martin Margiela: trijų dalių kostiumas. "Tai sugrįžimas į 2008 metų pavasarį. Sugrįžimo jausmą sukelia trečias elementas - liemenė."

Odiniai lengvi batai: tai bendras dizainerių darbas. " batų stilius orentuotas į jų projekto filosofiją: klasika būtina ir minimalus. jie buvo suprojektuoti, kad būtų dėvėvimi kasdien."

Steidl: Charlie Chaplin fotografijos dienoraštis. "Per mažas skaičius žmonių pripažįsta Chaplin`o neįtikėtiną stilių, bet ši knyga apibūdina šio pavasario tendencijas."

Ralph Lauren: juoda karinio jūrų laivyno sportinė striukė su sidabrinėmis sagomis "Ralph Lauren modernizavo jūrinę sportinę striukę, keisdamas klasikines auksines sagas sidabru. Prie šio švarko reikia pasirūpinti tamsiomis ar šviosiomis pilkomis kelnėmis."

Geoffrey Young diržas: "Geoffrey diržai yra turtingi ir lengvai sumažinami. Didelis darbas padarytas tam, kad, kad tiktų dėvėti su sportine apranga ir medvilniniu audiniu."Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Mr.Rashid Baig
2015-11-11 14:39:17
Dear Sir,
We pleased to inform, we at M/S King Super Sports® from Sialkot-Pakistan established in more then two decades. We are having ISO-9001-9002 certified and under process for obtaining the SA-8000 certificate in near future. We are Manufacturer & Exporter of all kind of motorbike products such as motor bike jacket motor bike gloves and motor bike suit and biker kevlar jeans etc..We are supplying very high quality motor bike wears. We requested you please must visit our website at www.kingsupersports.com and see a lot of your interested products for future business. If you need custom design we can make and provide you.
" Our Mission "
(Delivery in time!)
(Quality Products!)
(The competitive price!)
Should you need any other information please feel free to ask us for immediate action.
Hope will get a good opportunity for start business with your company.
Best Regards,
Mr.Rashid Baig
*****************************************
King Super Sports® International Co.
Office: +92 52 4564707 / Fax: +92 52 4564702
Add: Street Talwara Mughlan Jammu road Sialkot 51310 Pakistan.
export@kingsupersports.com
www.kingsupersports.com