• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyrų mada: prabangiausi prekiniai ženklai  3 

2008-01-02 00:00:00

Vyrų mada: prabangiausi prekiniai ženklai

Moterų madoje prekės ženklas dažnai dar negarantuoja tobulybės. Tam reikia ne tik gero rūbo, bet ir fantazijos, polėkio. Tuo tarpu gerokai konservatyvesnėje vyrų madoje prekinis ženklas kaip tik ir tampa pagrindiniu stiliaus ir skonio garantu. Tad kokios etiketės ką apie rūbą pasako?


Giorgio Armani

Geriausias kirpimas, idealūs lekalai, nepriekaištingos kokybės medžiaga ir milžiniška kaina. Visa tai – Armani. Rūbai tiksliai atkartoja kūno linijas – ir šio efekto dar nepavyko nukopijuoti Armani prekinio ženklo plagiatoriams.

Nepaisant išties didelės kainos, šio dizainerio rūbai daugiausia skirti dėvėti kasdien – štai kodėl vyrams skirtoje linijoje dominuoja neutralūs mėlyni, pilki atspalviai ir juoda spalva.

Tiesa, šie prabangūs kostiumai – tik išskirtinės prabangos ir kokybės gerbėjams, dievinantiems itališką paprastumą.


Burberry

Šis prekinis ženklas turi ilgą istoriją, prasidedančią 1856 metais. Būtent tais metais jaunas 21 metų britas siuvėjas Tomas Burberry atidarė pirmą nedidelę gatavų rūbų krautuvėlę, vėliau tapusią pirmąja didelės imperijos statinio plyta.

Šiandien Burberry prekinį ženklą tradiciškai reprezentuoja specifinis juodų, raudonų, baltų ir smėlio spalvos linijų, sudarančių langelius, raštas. Šios firmos vyriški kostiumai išsiskiria nepriekaištinga kokybe ir elegancija, be to, ji gamina nuostabius sportinius ir laisvalaikio kostiumus savo įvaizdžiu besirūpinantiems dendžiams.

"Burberry Golf line" laikoma bemaž geriausia pasaulyje apranga golfo žaidimui.

Rinktis "Burberry" – vadinasi, rinktis klasikinius vyriškus rūbus iš itin kokybiškų medžiagų. Jie niekada neišeina iš mados, bet... kartu ir niekada nėra paskutinis mados klyksmas.


Ralph Lauren

Ralphas Laurenas padarė viską, kad Senasis pasaulis atkeiptų dėmesį į amerikiečių madą. Būtent jam viso pasaulio vyrai turėtų padėkoti už 70-ųjų metų išradimą, platų kaklaraištį, kuris ir vėl palengva sugrįžta į madą.

Jei stipriosios lyties atstovai nėra tikri, ar moka dėvėti ir ar žino, kaip derinti garsių firmų rūbus, jie visada gali rinktis Ralphą Laureną – tai puikiai pasiūti gausybės atspalvių rūbai, tinkami įvairiems figūros tipams. Taigi suklysti beveik neįmanoma.


Dolce&Gabbana

Dizainerių pora (anksčiau juos siejo partnerystės ryšiai ir asmeniniame gyvenime, tik prieš kelerius metus Domenico Dolce ir Stefanas Gabbana pranešė apie savo skyrybas) nerūpestingos vyrų elegancijos sąvoką perkėlė į naują lygmenį, suteikdami jai gryno pirmapradžio seksualumo. Tai jų vizitinė kortelė – suplyšę džinsai ir ekstravagantiška diržo sagtis arba aiškiai matoma emblema. Tai suderintas nerūpestingumas, vitališkas seksualumas ir italų miesto klasika.

D&G drabužius renkasi vyrai, kurie nenori likti nuošaly – jie trokšta būti pastebėti, parodyti savo meilę madai bei gebėjimą puikiai rengtis. Kadangi tai ryškūs, ekstravagantiški rūbai – jie tinka toli gražu ne kiekvienam. Tačiau ekspresyvus ir efektingas metroseksualas be jų sunkiai įsivaizduojamas.


Kenneth Cole

Prieš sukurdamas savo prekinį ženklą dizaineris Kennethas Cole spėjo pabūti net ir batsiuviu – pats savo rankomis siuvo batus. Taigi ir šiandien jį puikiai žino visi geros avalynės mėgėjai. Taip pat šis dizaineris kuria ir puikius odinius švarkus bei aksesuarus – klasikiniai ir elegantiški jie išlieka nepriekaištingi ne vieną sezoną.

Tai kelionių gerbėjams ypač parankus prekinis ženklas – jis vienodai vertinamas ir Milane, ir Los Andžele, ir San Paolo.


Hugo Boss

Hugo Boss karjeros pradžia – lietpalčių ir apsiaustų gamyba vokiečių kariams 1923-iaisiais. O štai garsiųjų Hugo Boss kostiumų era prasidėjo tik 1953 m. Būtent tais metais jo kuriamų vyriškų kostiumų linija išsiplėtė, o galiausiai tapo garsi visame pasaulyje.

Kuo gi geri Hugo Boss kostiumai? Visų pirma – savo puikia pečių linija ir prabangiais, taikliai parinktais medžiagų atspalviais.

Hugo Boss taip pat turi liniją tenisui, golfui ir kitoms prabangioms sporto šakoms skirtų rūbų.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ixas
2009-01-27 18:32:22
liux
:)
2008-05-27 16:03:49
o Hermes... o ...
bagyra
2008-05-23 13:49:36
čia snobams ženklai reikalingi