• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

2011 pavasario vasaros kirpimų dažymų tendencijos  2 

Autorius: Kūrybinė komanda A??Twins
2011-03-17 08:00:00

2011 pavasario vasaros kirpimų dažymų tendencijos
Victor Morozov

Kūrybinė komanda A??Twins kartu su Andr? Team Ir Proffi meistrais pristato 2011 bundančio pavasario ir artėjančios vasaros sezono šukavimų, kirpimų ir dažymų tendencijose.


SPALVOS – įkvėpimas keistis


2011 tai ne tik naujo sezono, tai naujo dešimtmečio pradžia, tad galime pradėti dairytis pokyčių. Ant podiumų karaliauja dvi gan priešingos kryptys: spalvų protrūkis arba subtili spalvų prabanga. Šį 2011 vasaros/pavasario sezoną plaukų dažymuose karaliaus tai, kas natūralu, subtilu, švelnu, aišku ir švaru. Būkit tamsios, būkit vasariškai gaivios, būkit natūralios arba „totally blond“, bet nepamirškit kad visi pokyčiai turi būti priderinti prie jūsų akių ir veido odos spalvos.


Skaidri blondinė ir/ar tamsios šaknys


Šviesi plaukų spalva tikriausia niekada nebuvo išėjusi iš mados, o šį sezoną pavasario saulė tikrai ieško skaidrios prabangios ir aiškios blondinės. Tai tikrai subtilu ir reikalavimai blondinėm gerokai išaugę nebeužtenka tiesiog nušviesinti plaukus jie turi žėrėti prabangiu ledo skaidrumo ar sniego baltumo atspalviu. Jokių gelsvos spalvos užuominų! Jokių sruogelių, nes jos tiesiog „užmurzintų“ būtiną jaunos elegancijos įvaizdžio įspūdį.


Galima variacija ir tamsios šaknys, tačiau tuomet jos nuo pagrindinės spalvos turėtų skirtis ne daugiau kaip dviem tonais, na ir žinoma emocija jau būtų nebe tokia elegantiška, bet labiau rokeriška, maištingesnė.


Spalva, faktūra ir forma


Elegantiškos blondinės turėtų rinktis vidutinio ilgio kirpimus, o norinčios būti ant pačios mados tendencijų bangos keteros – siekti „rock chic“ įvaizdžio – trumpus kirpimus pagyvinant ilgais kirpčiais ir formuojant kirpimo faktūrą. O kadangi individualumo atskleidimas itin svarbus, tai ir vidutinio ilgio prailginto kare ar trumpesnio „bob“ stiliaus kirpimai priderinti prie individualių veido bruožų dar ilgai neužleis pozicijų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
facebok
2011-03-22 14:11:54
grazei butu jeigu yra plaukai ilgesni garbanoti gazie butu geltona spalva pagal drabuzi
hmm...
2011-03-17 21:07:55
ilgu plauku sukuosenu nera, galetu but iskarpimai, bet paliekant visa ilgi...