• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

5 niekada iš mados neišeisiančios šukuosenos  1 

Autorius: Lestyle.ru
2009-02-23 00:00:00

Šukuosenų mada keičiasi taip greitai, kad plaukai ne visada suspėja ataugti iki reikiamo ilgio. Tačiau yra ir tokių šukuosenų, kurios iš mados neišeis niekada. Štai klasikinių kirpimų penketukas. Jei išsirinksi sau idealiai tinkantį įvaizdį ir formą, stilinga ir madinga būsi ne vieną sezoną, o visada!

Kuodas

 Dauguma kuodą laiko balerinų ir mokytojų šukuosena, bet tai nėra teisinga. Niekada iš mados neišeinantis kuodas suteikia prabangos ir elegancijos įspūdį. Kiekvieną sezoną ši šukuosena būtinai pasirodo ant podiumų. Kuodą dažniausiai renkasi šaltakraujės gundytojos ir tos, kurios dievina klasikinio tipo aprangą. Tačiau tokia šukuosena gali tapti ir įspūdingu vakarinio rūbo akcentu, ir stilinga detale prie apiplyšusių ir nutrintų džinsų.

Jei tavo veidas apvalus – nesusuk pernelyg standaus kuodo. Taip pat gali įkurdinti jį kuo aukščiau, viršugalvyje – aukštas kuodas vizualiai prailgina veidą.

Kuodą susisukti pačiai nėra sunku. Bet geriau to nedaryk vos išsitrinkusi plaukus. Suimk plaukus į uodegėlę ir susuk virvele. Suk tol, kol plaukai patys nesuguls į kuodą. Sutvirtink kuodą specialiais smeigtukais ar plaukų segtukais, papurkšk stiprios fiksacijos laku.

Berniokiškas kirpimas

Itin trumpų šukuosenų mada prasidėjo praėjusio amžiaus šetajame dešimtmetyje. Kaip visada tokią šukuoseną įkvėpė ir išpopuliarino žvaigždės. Ir kildamos karjeros laiptais, ir atsidūrusios šou pasaulio zenite, tokia šukuosena bent jau kurį laiką puikavosi Sharone Stone, Halle Berry, Madonna, Kate Moss, Nataly Portman, o viena naujausių jos garsintojų – Victoria Beckham.

Labai trumpas kirpimas tinka toms, kurių veidas siauras. Svarbus momentas – dailiai pabrėžtas pakaušis.

Tokią šukuoseną prižiūrėti ne taip ir sunku, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tereikia paformuoti plaukus juos džiovinant fenu. Jei nori – gali keletą sruogų ištiesinti tiesinimo žnyplėmis arba plaukų galiukus užfiksuoti plaukų vašku. Itin trumpos šukuosenos geriausiai dera prie sodrių, ryškių spalvų. Jei nori tokia šukuosena pakoreguoti veido formą (susiaurinti ir pailginti), ties smilkiniais palik ilgesnių sruogų.

Tiesūs ilgi plaukai

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Sigita
2010-11-04 21:11:18
pritariu!!! kare!!