• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

5 sexy trumpų plaukų šukuosenos  13 

Autorius: Pagal Instyle.com
2010-03-24 16:00:00

Trumpi plaukai – tai moteriška ir seksualu. Pamėgink bent mintyse „pasimatuoti“ šiuos 5 seksualius kirpimus. Gal vienas iš jų skirtas kaip tik tau?

Piksi

Kuo ji gera? Tokia šukuosena pabrėžia Carey Mulligan smulkių bruožų žavesį ir žaismingumą.

Ko prašyti kirpėjo? Daugiasluoksnio kirpimo, suteikiančio šiai trumputei šukuosenai apimties ir purumo. Būtina palikti tankesnius kirpčiukus palei ausis ir kiek ilgesnius plauku ties sprandu, kad šukuosena vis dėlto pabrėžtų moteriškumą ir neatrodytų kaip vyriška.

Idealiai tiks: Smulkaus sudėjimo moterims lygiais plaukais. Jei tavo plaukai banguoti – tektų juos nuolat tiesinti, nes taip apkirpti banguoti ar garbanoti plaukai gali paversti tave solidžia pusamže matrona.

Karė

Kuo ji gera? Plaukų ilgis akcentuoja Christinos Aguileros žandikaulių liniją, šone esantis sklastymas atveria jos veidą o šukuosenai modernumo suteikia maksimaliai nušviesinti plaukai.

Ko prašyti kirpėjo? Klasikinio karė kirpimo sulig smakru, paliekant priekyje ilgesnius, ties pakaušiu – kiek trumpesnius plaukus.

Idealiai tiks: Kadangi ilgis gali varijuoti, tokia šukuosena tiks beveik visų formų veidams. Jei veidas apvalus – šukuosena turėtų būti trumpesnė, baigtis virš smakro linijos, o jei veidas pailgas – priekyje plaukai gali siekti pečius. Tačiau tokia šukuosena gali tapti tikru iššūkiu garbanotiems, banguotiems plaukams: rezultatas bus sunkiai prognozuojamas, kirpimo linija nebus lygi. Gali atrodyti puikia, bet gali ir...

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Spike
2010-08-31 11:39:36
Audinga, pritariu Editai, tu tiesiog pavydi. Žinau daug merginų ilgais plaukais kurių nei ausys atsikišusios nei dar kitokių defektų yra, o ir ilgus plaukus galima madingai pakarpyti. Mano plaukai taip pat ilgi ir dar nei vienas nepasakė kad man tokie netinka...
jurgute
2010-05-07 17:19:38
Zinote 1960 modeli Twiggy? jos trumpu plauku kirpimas lb sexualus ir issiskiriantis
edita
2010-04-24 20:09:52
audinga o tavo trukumai labai matosi:) pati svajoji apie karaliskus ilgus sveikus purius kaip undines plaukus,bet tokiu neturi tai net nezinai kaip pavydeti visoms ilgaplaukems mazulems,sekso kamuoliukams paskui kuriuos visi vvyrai laksto. nieko tokio nevisos gime graziais plaukais. speju kad ir prisiauginti jiems neturi is ko nes tyletum:) mes visos suprantam kad esi labai kompleksuota vistos pukais ant pakausio. na o jei tavo plaukai kaip kaltunai vadinasi ir nagai nusepe ir oda prastoka, nes tai daznai susije yra. vargsele:)