• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apsilankymo pas kirpėją strategija  4 

2008-01-16 00:00:00

Apsilankymo pas kirpėją strategija

Ne veltui kartais juokaujama, kad susirasti gerą kirpėją – tikrai ne lengviau, nei sėkmingai ištekėti. Mat geras kirpėjas turi būti ir menininkas, ant jūsų galvos sukuriantis tobulą šedevrą, ir gydytojas, besirūpinantis jūsų galvos odos ir plaukų sveikata, ir, žinoma, geras psichologas, įsiklausantis į jūsų vidinę būseną bei mintis.

Taigi kur tokį susirasti ir pagaliau nebebijoti, kad iš kirpyklos ir vėl išeisite ir be nuotaikos, ir be pinigų, arba kad atsikėlus kitą rytą jūsų naujoji tobula šukuosena bus virtusi tikru varnų lizdu?


1. Rekomendacijos. Nepraleiskite progos pasiklausti gražiai apkirptos kolegės, draugės, kaimynės, pas kokį kirpėją ji lankosi. Vienu šūviu nušausite du zuikius: ir komplimentą moteriai pasakysite, ir sužinosite gero meistro koordinates. Na, o kirpėjui pasigyrusi, kad atėjote pasiklausiusi bičiulės rekomendacijų, ir jį pamaloninsite, už ką bus atsidėkota išskirtiniu dėmesiu – juk kirpėjui rūpės pateisinti jūsų lūkesčius ir įrodyti, kad jis tikrai tų rekomendacijų vertas.

2. Pirmas įspūdis. Renkantis kirpėją svarbu ne tik tai, kaip jis dirba, bet ir koks žmogus yra pats, kokiame salone dirba. Be abejo, visa tai gali ir suklaidinti, tačiau jei salono stilius ir aplinka jums patiks – kirpėjo kėdėje labiau atsipalaiduosite, vizitas teiks malonumą, o savo mintis, kokios šukuosenos norėtumėte šį kartą, seksis reikšti sklandžiau. Be to, labai pageidautina, kad kirpėjas būtų "jūsų skonio" – taip lengviau surasite bendrą kalbą. Todėl nenuvertinkite šio pirmojo įspūdžio reikšmės: ar kirpėjo stilius ir apranga jums priimtini? Ar malonu su juo bendrauti? Ar manote, kad tikrai suprasite vienas kitą?

3. Parodykite, kas esate. Jūsų aprangos stilius gali būti labai informatyvus kirpėjui. Žinodamas, kaip rengiatės kasdien, jis daug sėkmingiau galės parinkti jums labiausiai tinkančią šukuoseną. Todėl jei nuo ryto iki vakaro vilkite tik dalykinį kostiumėlį, nueiti pas kirpėją suplyšusiais džinsais ir bohemiška tunika būtų apmaudi klaida, nors jūsų vizitas ir buvo suplanuotas sekmadienį, vienintelę savaitės dieną, kai galite sau leisti atsipalaiduoti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
:)
2009-04-11 20:13:11
Tikrai gera kirpykla Kaune, Lilijos grozio salonas. :) Tikrai geros kirpejos,ir paatria kaip geriau kirpti,ir kainos nekosmines ;)
Algirdas
2008-12-27 22:45:18
I salona figaro priima bet ka.
As atsimenu ant juoko parasiau i alio skelbima kad ieskau stilisto darbo.
po dienos paskambino is Figaro. Sako kokia patirti turite.
sakau kalejime ismokau kirpti.
Gerai, ateikite i pokalbi :D
Asta
2008-07-25 10:24:34
TIk niekada neikit i Vilniuje Europps P.C. esancia Figaro kirpykla. Aptarnavimas prastas, nesvaru, krpeja net neklausia ko tu nori, apipila vandeniu puse palaidines plaudama per karstu vandeniu, neatsizvelgia i kliento pageidavimus del sukuosenos, neatsizvelgia i plauku struktura ir galiu drasiai pasakyti - ten konvejeris. Niekam nerupi i tave isigilinti, tik kuo greiciau viska atlikti..... jokio komforto, pagarbos klientui. TIkrai neikite i FIGARO!!!!!!!!!!!!!!