• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Brunetėms gyvenime sekasi labiau nei blondinėms  17 

2008-08-04 00:00:00

Brunetėms gyvenime sekasi labiau nei blondinėms
"Gamma" nuotr.

Paneigta nuomonė, jog blondinėms geriau klostosi karjera ir asmeninis gyvenimas, rašo dienraštis „Daily Mail“.

Pasirodo, jog rinkdamiesi gyvenimo partnerę ir vykdydami darbuotojų atranką vyrai pirmenybę teikia brunetėms.

Tai rodo kosmetologijos kompanijos „Schwarzkopf & Henkel“ atliktas tyrimas.  

Apklausus 3 tūkst. moterų paaiškėjo, jog brunetės per metus vidutiniškai uždirba 8,5 tūkst. dolerių daugiau nei blondinės.  

Be to, 44 proc. brunečių yra įsitikinusios, jog tokia plaukų spalva daro jas patrauklesnėmis priešingos lyties atstovams. Tuo tarpu blondinės savimi pasitiki mažiau: dėl savo plaukų spalvos patrauklesnėmis jaučiasi 34 proc. šviesiaplaukių.

20 proc. brunečių tvirtina, jog yra turėjusios penkis ir daugiau seksualinių partnerių, tuo tarpu tuo pasigirti gali tik 13 proc. šviesiaplaukių moterų.

Manoma, jog blondinių nesėkmes meilės fronte ir profesiniame gyvenime lemia susiformavę stereotipai, kurių įtakojami darbdaviai ir potencialūs partneriai nelinkę pasitikėti šviesiaplaukėmis dailiosios lyties atstovėmis.

Dar keletas faktų apie plaukų dažymą

40 proc. apklausoje dalyvavusių moterų teigė, jog tiesiog negali pakęsti savo natūralios plaukų spalvos, apie 50 proc. respondenčių nurodė neįsivaizduojančios savo gyvenimo be plaukų dažų, o 15 proc., pasirodo, jau visai pamiršo, kokia yra jų natūrali plaukų spalva.

Apklausos duomenimis, dauguma moterų pirmą kartą plaukus nusidažo būdamos 20 metų amžiaus. Vidutiniškai per savo gyvenimą kiekviena dailiosios lyties atstovė išbando 4 atspalvių dažus.  

Dažniausiai savo plaukų dažymo eksperimentus moterys pradeda nuo rusvos spalvos. Tačiau po dviejų metų ši spalva joms atsibosta. Juoda spalva moterims teikia džiaugsmo maždaug tris metus,  ruda - keturis.  Tuo tarpu nusidažę plaukus šviesiai, jos kažkodėl nesiruošia pakeisti spalvos visus šešerius metus.

Taigi, jei jums pradėjo mažiau sektis meilėje ir profesiniame gyvenime, galbūt dėl visko kalta tik jūsų plaukų spalva. Pakeiskite ją, juk tai taip paprasta.
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ryza :D
2008-08-22 22:34:54
graziausios tamsaus gymio rudaakes blondines :D lygiai tokia pati nesamone kai sviesaus gymio zydraake juodais plaukais :D pasviesint patamsint keliais tonais plaukus galima bet ne radikaliai keist plauku spalva...
Dar
2008-08-22 13:44:05
burunes grazesnes ir protingesnes..sexy
mhm
2008-08-19 23:20:38
as irgi brunete;D rrrrr:D