• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Galvos odos pilingas - naujai sena procedūra

Autorius: Lietuvos Sveikata
2011-09-13 18:30:00

Galvos odos pilingas - naujai sena procedūra
123rf.com
Pasirodo, pilingo procedūros tinka ne tik veido ar kūno odai. Galvos odos pilingo procedūros - dar pakankamai nauja metodika, atėjusi pas mus iš Londono grožio salonų.

Pilingas, skirtas galvos odai, nuvalo suragėjusias ląsteles ir riebalų rūgštis, kurios trukdo plaukų mitybai ir augimui. Po tokių procedūrų, pasak grožio salonų specialistų, plaukai tampa puresni, greičiau auga.
 
 Jeigu jūsų plaukai labai slenka, galvos odos pilingas - štai ko jums reikia. Profilaktiškai šią procedūrą galima kartoti 2-3 kartus per metus.

 Pilingas gerina plaukų šaknų aprūpinimą reikiamomis medžiagomis, deguonies apytaką, stimuliuoja odos tonusą.
 
 Pasak kosmetologų, idealiausia, jei pilingą darysite kartą per mėnesį. Ypač jis rekomenduojamas jaunoms merginoms bei moterims.
 
 Mat iki 23-ejų metų organizmas išskiria itin daug rūgščių, kurios blokuoja galvos odos poras ir taip skatina plaukų riebalavimąsi, pleiskanų atsiradimą ir kt. problemas.

 Salone pilingo procedūra užtrunka apie valandą plaukų kosmetologė užtepa pilingo, po to galvos oda masažuojama pirštų galiukais ne mažiau kaip pusvalandį. Paskui galva ištrinkama specialiu šampūnu ir balzamu, kurių sudėtyje yra įvairiausių vitaminų, pirmiausia vitamino D, mineralinių bei biologiškai aktyvių medžiagų.

 Pasak grožio specialistų, nors salonuose galvos pilingo procedūra pradėta teikti palyginti neseniai, ją žinojo jau mūsų močiutės.
 Vitaminų ir kitų naudingųjų medžiagų turinčias priemones, dabar naudojamas grožio salonuose, senovėje pakeisdavo juoda duona.
 
Duonos plutas močiutės užpildavo verdančiu vandeniu ir palaikydavo jas parą. Kitą dieną gauta košele kruopščiai masažuodavo galvos odą.

 Šių dienų kosmetologai galvos pilingui namų sąlygomis rekomenduoja naudoti pašildytą ricinos aliejų, svogūnų sultis, suplaktus kiaušinio trynius su trintu česnaku.

 Šios priemonės, pasak grožio specialistų, iš tiesų labai veiksmingos. Tiesa, turi vieną blogybę - ne itin malonų kvapą, kuris dažnai neišnyksta ir kelis kartus ištrinkus galvą.

Verta žinoti:

 Dauguma moterų vis dar mano, kad kuo dažniau šukuosi plaukus, tuo geriau. Tai vienas seniausių ir patvariausių mitų. Kirpėjai pataria plaukus šukuoti ne dažniau kaip du kartus per dieną.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus