• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Grožio konsultantė: Kad Jūsų plaukai būtų sveiki  16 

2008-03-06 00:00:00

Grožio konsultantė: Kad Jūsų plaukai būtų sveiki

Į lankytojų klausimus atsako Ingrida Stončienė, UAB "AVON Cosmetics" kosmetikos mokymų specialistė. Profesionali kosmetikė – vizažistė, daugiau kaip devynerius metus organizuojanti bei vedanti paskaitas grožio temomis AVON Konsultantėms. Taip pat aktyviai dalyvaujanti Lietuvos bei tarptautiniuose mados, stiliaus, grožio, kosmetikos, įvaizdžio formavimo seminaruose ir renginiuose.


Mano plaukai beveik visada tiesus, šiek tiek susigarbanoja, kai sušlampa, bet šlapia galva juk nevaikščiosi. Kokias priemones ir ką turėčiau daryti, kad gaučiau purias garbanas, kurios išsilaikytų bent pusdienį, nes dažniausiai maniškės išsileidžia dar nenuėjus iki mokyklos.

Dovilė

Ingridos atsakymas:

Dovile,

Taip jau yra, kad tas, kas turi tiesius plaukus, nori purių garbanų, o tie, kas turi jas, nori glotnių, tiesių plaukų.
Tau pasisekė, gali turėti ir tokius, ir tokius!
Jei plaukai turi polinkį garbanotis, dar drėgnus gali supurkšti specialia greito poveikio želė garbanotiems plaukams ir džiovinti juos džiovintuvu su specialiu antgaliu išskaidančiu srovę. Tikiuosi, kad toks džiovinimo būdas leis tau ilgiau mėgautis garbanomis.

=========================================

Labai džiaugiuosi šia svetaine ir ypač, kad atsirado tokių gerų patarimų skyrelis kaip Jūsų.
Mano plaukai yra ilgi, garbanoti iš prigimties. Kiek domėjausi tokius plaukus reikia kuo labiau drėkinti, o ypač mano, nes prie šaknų plaukai nėra sausi, o galiukai labai labai sausi. Kokias priemones patartumėte naudoti plaukų galiukams?
Taip pat mano plaukai yra šiek tiek nualinti, pasilpnėję. Esu girdėjusi, kad vaistinėse yra pirkti vitaminų skystų ampolių. Kokius galite patarti nusipirkti vitaminus ir pasidaryti plaukams kaukes, kad pagerinti jų būklę? Kiek kartų reikėtų daryti, pakartoti tokią kaukę?

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Agne
2014-08-01 12:28:32
Sveiki, norėčiau jūsų paklausti. Esu labai tamsių rudų plaukų. Bet norėčiau pašviesinti. Lankiausi kirpyklose ir visur prieš nosį vos ne duris uždaro pasakydami, kad tai neįmanoma. Gal galėtumėte patarti kaip juos šviesinti? kokiomis priemonėmis? kad jiems stipriai nepakenkčiau. Būsiu labai dėkinga. :)
Kristina
2012-04-25 17:23:06
Sveiki, po karpymo plaukai susibangavo, o dabar kasdien juose tenka tiesinti, nebesinori jų gadinti, o atrodyti gražiai visada reikia. Ačiū:)
Elle
2011-04-22 19:59:42
Mačiau Mildos komentarą, man ta pati situaicija, po karpymo plaukai susibangavo, o dabar kasdien juose tenka tiesinti, nebesinori jų gadinti, o atrodyti gražiai visada reikia. Ačiū:)