• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

"Jos kaprizai" pristato: klasika šiuolaikiškai  2 

Autorius: Jos kaprizai
2009-02-21 00:00:00

D. Tarailos nuotr.
Nauja „Jos Kaprizai“ komandos pristatoma pavasario/vasaros šukuosenų kolekcija - tai tikra tobulos technikos ir kirpimo bei dažymo meistrų išradingumo sintezė.

„Kurdami visą naująją kolekciją, įkvėpimo sėmėmės iš 9-jo dešimtmečio kirpimų - tuomet moterų šukuosenose vyravo tikslumas, aštrios geometrinės formos ir ryškus stilius. To laikmečio puikią kirpimo ir dažymo metodiką sujungėme su dabartinėmis mados tendencijomis ir, manau, pasiekėme puikų rezultatą“, - sako kirpimų kūrybinė vadovė Ingrida Maliaukaitė.

Kirpėjai kolekcijos pristatymui parinko klasikinius kirpimus (pažo, bobo) ir interpretavo juos perdarydami į šiuolaikiškas šukuosenas. Kirpimų išorinė forma liko daugiau klasikinė, tačiau žemiau ji tapo aštriai sluoksniuota ir dinamiška. Klasikiniam kirpimui pagyvinti buvo parinkti išskirtiniai šukuosenų akcentai – įstrižai kirpti kirpčiukai, įvairi asimetrija ir kt.

Naujosios kolekcijos kirpimuose buvo naudojamas lengvas plaukų gradavimas, pakėlimas, didelis dėmesys skirtas kirpčiukams taip pat pabrėžiamos akys. „Žiūrint į įvairių formų kirpčiukus turi tiesiog norėtis sušukti iš nuostabos“, - sako I. Maliaukaitė.

Kirpimai yra nesudėtingi, lengvai sutvarkomi bei keičiami, vyrauja švelnios linijos, tačiau galimas geometrijos bei švelnumo kontrastas. Šukuosenos buvo daromos tokios, kad jas būtų nesunku sutvarkyti, o kartu ir keisti, kad kiekvieną dieną moteris galėtų didžiuotis vis kitokia šukuosena.

Pagal „Jos Kaprizai“ naujojo sezono tendencijas madingiausios ateinančio sezono plaukų spalvos – purpurinė, tamsiai mėlyna, žemės, anglies ir alyvuogių žalumo. Kartu derinamos matinės ir blizgios spalvos prisideda prie subtilių šukuosenų formų ir struktūros sukūrimo.

„Dažant galima panaudoti du spalvų dėmesio centrus, tokiu būdu ryškios spalvos pereitų prie subtilesnių ir padėtų sukurti išskirtinį, bet kartu ir harmoningą šukuosenos stilių. Kirpimuose drąsiai galima naudoti ryškesnes spalvas, tačiau visos spalvos turėtų būti derančios tarpusavyje ir nevarginančios akių“, - sako dažymų kūrybinė vadovė Rasa Gaižauskaitė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
lilija
2009-02-28 11:33:25
antroje nuotraukoje labai grazi sukuosena
saulius
2009-02-21 10:41:45
antra blondine geriausia :)