• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kad plaukai spindėtų!  4 

Autorius: Parengė Gerda Morozovienė
2012-03-14 09:02:00

Kad plaukai spindėtų!
freedigitalphotos.net
Visos norime didžiuotis gražiais plaukais, o ypač po žiemos, kai plaukai išsausėja, o jų galiukai visai nušiūra... Ką daryti? Ar tikrai padės tik brangios priemonės? Ne!

Kokosų aliejus ir žaliųjų citrinų sultys

Jei norite, kad jūsų plaukai spindėtų, reguliariai naudokite kokosų aliejų. Jis ypač teigiamai veikia plaukų šaknis ir galiukus. 3 kokosų aliejaus puodelius (po 250 ml) sumaišykite su 3 šaukštais ekologiškų žaliųjų citrinų sultimis. Šiuo mišiniu nuskalaukite plaukus, gerai įmasažavusios palaikykite 4-5 minutes. Mišinys užtikrins plaukų sustiprėjimą ir spartesnį augimą. 

Cinamonas, alyvuogių aliejus ir medus

Šis stebuklingasis derinukas ne tik teigiamai veikia žarnyną, odą, bet ir plaukus! Jei norite sustabdyti intensyvų plaukų slinkimą, dubenyje sumaišykite 1 šaukštą cinamono, su 1 šaukštu alyvuogių aliejaus ir 1 šaukštu medaus. Plaukus po plovimo ištepkite šiuo mišiniu ir palaikykite 15 minučių. Procedūrą kartokite 3 kartus per savaitę. 

Varškė ir juodieji pipirai

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šie produktai visai nesuderinami? Taip nėra! 100 gramų varškės sumaišykite su 1 gramų juodųjų pipirų. Kartą per savaitę šiuo mišiniu po plaukų plovimo įtrinkite plaukus, palaikykite 10-15 minučių ir nė nepastebėsite, kaip jūsų plaukai ims sparčiai augti ir žvilgėti. 

Migdolų aliejus

Migdolų aliejumi plaukus reikėtų tepti du kartus per dieną – tokiu būdu jums pavyks išvengti plaukų slinkimo. 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
klik
2012-06-25 10:43:13
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius , http://www.25dollarclick.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!
agne
2012-03-15 17:45:38
tinka paprastas aliejus migdolu, cupe 1 aukste yra alieju parduotuve, ten buteliukas 9lt kainuoja:) super:)
to Laura
2012-03-14 15:10:39
Tinka pats paprasčiausias migdolų aliejus:)