• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip pačiai pasikirpti plaukus?  5 

Autorius: parengė Laura M.
2011-03-29 11:54:00

Kaip pačiai pasikirpti plaukus?
Dreamstime nuotr.
Ššš, tik niekam nesakyk ;) Bet kai kurios merginos, kartkartėmis pasikerpa plaukus pačios. Ir vis dar atrodo idealiai. Tai nereiškia, kad jos ignoruoja kirpyklas ir grožio salonus. Tiesiog kartais taip jau susiklosto: galbūt nespėjo laiku susitarti su kirpėja, galbūt šiuo metu yra išvykusios ir nežino, į ką kreiptis svetimame mieste. O šukuoseną pakoreguoti verkiant reikia. Štai ir tenka griebtis šiaudo – t.y. žirklių, - pačioms.

Nesiginčysime. Kirptis pačiai namuose – pavojingas žaidimas, kuris gali baigtis ir visišku šukuosenos nesusipratimu. Bet vis dėlto jei jau jam pasiryžai – pravers keletas sumanių patarimų.

1.    Įsigyk specialias žirkles. Nebūtina pirkti kainuojančias triženklę sumą, kokiomis naudojasi tikrosios, gerosios kirpėjos. Užteks ir už keliolika litų – juk vis tiek neketini jomis naudotis kasdien. Kirpėjos žirklės aštresnės, smailesnės, pritaikytos kirpti būtent plaukus, o ne viską iš eilės.

2.    Nedaryk to viena. Jei ketini ne tik kirpčiukus palyginti, bet ir visus plaukų galiukus susitvarkyti – paprašyk, kad tau kas nors padėtų. Nes tikrai ne visus plaukus pasieksi pati.

3.    Neeksperimentuok. Pradedančiajai „kirpėjai“ net ir kirpčiukai – rimtas iššūkis, ką jau bekalbėti apie visos šukuosenos korekciją. Todėl šiukštu nemėgink suformuoti naujos šukuosenos, iškarpyti plaukų sluoksniais ar kitaip. Kol kas užteks ir paprasto tiesaus kirpimo – jei pavyks viską padaryti lygiai ir dailiai, galėsi didžiuotis savimi!

4.    Lygiuotė pirštais.  Nukirpti kreivai – juokų darbas. O kaip tai padaryti tiesiai? Juk čia nepridėsi liniuotės! Elkis kaip profė: kontroliuok lygiavimą pirštais. Suimk po nedidelę sruogelę, suspausk pirštais išilgai jos ir kirpk palei pirštus. Tada jos iš karto nepaleisk – pridėk kitą nedidelę sruogelę, suspausk taip, kad tarp pirštų vos vos kyšotų ir anksčiau nukirptosios sruogelės galiukai, ir ilgesniuosius plaukus nukirpk pagal pirmųjų ilgį. Dabar dalį plaukų paleisk, dalį – ir vėl palik, kad turėtum orientacinį ilgį, ir suimk naują sruogelę. Taip mažais žingsneliais gali patrumpinti visus plaukus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
prajuokino
2014-01-02 21:11:58
Kad negalima visų plaukų pačiai pasiekti... Na, nebent žemiau kelių plaukai..
to ieva
2011-05-07 13:04:31
Tai tu nemoki prižiūrėt.
Ieva
2011-03-29 21:26:25
Kai aš turėjau ilgus plaukus, irgi į kirpyklą eiti nereikdavo. Galiukus palygindavo sesė. Su ilgais plaukais dėl to tikrai vargo mažiau.
Dabar manieji - pusilgiai, virš pečių ir... kasdien reikia plauti, kas mėnesį - pakoreguoti kad atrodytų gražiai ir sukristų taip, kaip reikia...