• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip pagreitinti plaukų augimą?

Autorius: Eli.lt
2014-10-01 11:27:00

Kiekviena nori didžiuotis stipriais, žvilgančiais ir ilgais plaukais, tačiau gamta ne visoms suteikė šį turtą... Kaip pagerinti plaukų būklę ir pagreitinti jų augimą natūraliomis priemonėmis?Pipirmėčių aliejus.
Ši priemonė pagerina deguonies įsisavinimą. Aliejų reikėtų permaišyti su aukštos kokybės alyvuogių aliejumi ir mišiniu išsitrinti galvos odą. Galvą apsukite rankšluosčiu, palaukite 20-30 minučių ir plaukus kruopščiai išplaukite taip, kaip įprasta.

Levandų aliejus. Antibakterinių savybių turintis aliejus itin naudingas kenčiantiems nuo pleiskanų. Keletą lašų eterinio levandų aliejaus įlašinkite į puodą vandens, užvirinkite ir atvėsinkite. Šiuo vandeniu perskalaukite plaukus po kiekvieno plovimo.

Rozmarinų aliejus. Šis aliejus pagerija kraujo cirkuliaciją, taip pat apsaugo plaukus nuo plonėjimo ir lūžinėjimo. Sumaišykite šį aliejų su alyvuogių aliejumi ir švelniai įmasažuokite į drėgnus plaukus. Keletą minučių palaukite ir perplaukite taip, kaip įprasta.

Alijošius. Šio magiško augalo sultyse randama 20 plaukų augimui svarbių mineralinių medžiagų bei vitaminų A, C ir E. Keletą alijošiaus lapų sutrinkite ir minkštimu bei sultimis įtrinkite drėgnus plaukus. Palaukite ir perplaukite taip, kaip įprasta.

Svogūnai. Svogūnų sulčių nauda plaukų sveikatai ir augimui buvo žinoma jau labai seniai - didelė sieros koncentracija pagerija kraujo cirkuliaciją. Svogūnus reikėtų permalti mėsmale ar maisto smulkintuvu, nusunkti jų sultis. Jomis reikėtų padengti visus plaukus, palaukti 15 minučių ir keletą kartų išsiplauti galvą. Žinoma, kvapas nekoks ir jį gan sunku pašalinti, tačiau ši priemonė tikrai efektyvi!

Obuolių actas. Obuolių actas padeda stabilizuoti galvos odos pH. Sudrėkinkite plaukus, juos išskalaukite actu, o tuomet išsiplaukite šampūnu.

Kiaušiniai. Kiaušiniai yra puikus cinko, geležies bei seleno šaltinis, juose taip pat yra beveik visų plaukams reikalingų vitaminų. Kiaušiniai įeina į daugelio namuose gamintų plaukų kaukių sudėtį, tačiau juos galima naudoti ir vienus - paplakite kiaušinį, juo įtrinkite drėgnus plaukus, 10-15 min. palaukite, perplaukite galvą šaltu vandeniu (tai svarbu! Karštame vandenyje kiaušinio baltymas denatūruos ir lips prie plaukų). Išsiplaukite galvą taip, kaip įprasta.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus